טירוף, יצירתיות ורוח שטות

הכירו את מחבר ומאייר ספרי הילדים האוסטרלי שאון טאן.

 הדבר האבוד 

בשנת 1999 ראה אור ספרו "הדבר האבוד" המביא את סיפורו של נער שהוא אספן מכסי בקבוקים. יום אחד, בעודו מחפש כדרכו מכסי בקבוקים סמוך לחוף הים, הוא מגלה דבר-ייצור מוזר, שככל הנראה אבד לבעליו. הנער לוקח עמו את הייצור, ויוצא למסע בחיפוש אחר בעליו של הייצור כדי להשיב אותו לביתו. כעשור לאחר צאת הספר, בשנת 2011, זכה בפרס האוסקר סרט אנימציה קצר המבוסס על הספר, שבבימויו השתתף גם טאן עצמו.

 העץ האדום 

ספרו של טאן "העץ האדום", אשר ראה אור בשנת 2001, עוקב אחרי קורותיה של ילדה ג'ינג'ית בודדה וגלמודה. ניתן להוריד את הספר בחינם.

 טירוף ורוח שטות 

"הייתי מאוד רוצה שאנשים יבינו שספרים לא נולדים מרעיונות מאוד ברורים, אלא דווקא מתוך סוג של טירוף ורוח שטות". מתוך ראיון עם טאן.

 יצירתיות 

"אחד הדברים החשובים ביותר בעבודה יצירתית הוא לא לדאוג לגבי איכות היצירה, כי לעיתים קרובות הרעיונות הטובים ביותר באים בצורה של ציורים חמקמקים וגרועים". טאן מספר על סביבת העבודה שלו.

 רוצה עוד? 

יצירות נוספות של טאן באתר האינטרנט שלו.

 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew