אינדיאני חושף את צביעות המפגינים נגד מהגרים בלתי חוקיים בארה"ב

הפגנה נגד מהגרים בלתי חוקיים במדינת אריזונה בארה"ב בראשית פברואר 2013, נחשפה במלוא צביעותה כאשר אינדיאני-אמריקאי שחלף במקום עם עגלת תינוק טען כלפי המפגינים כי הם עצמם צאצאים של מהגרים לא חוקיים, שפלשו מאירופה לאמריקה וגזלו את אדמתם של השבטים האינדיאנים ילידי אמריקה.

"כולכם מהגרים בלתי חוקיים מזורגגים. לא הזמנו איש מכם לבוא לפה. אנחנו היחידים שחוקיים פה. תפסיקו עם הטיעונים המזויפים שלכם. אנחנו היחידים שחוקיים פה!", צעק האיש לעבר המפגינים. בהמשך פנה לעבר מפגין שנשא בידו האחת דגל של ארה"ב ובידו השנייה שלט הקורא לאסור הגירה לארה"ב, ואמר לו: "היינו צריכים להציב את שלט כזה כשבני זונות כמוכם הגיעו לפה. והדגל שאתה מניף מייצג את דמם של האינדיאנים שנפלו בעת שהגנו על הארץ הזו מפני פולשים. זה מה שהדגל מייצג – כל ילידי אמריקה שאתם הרגתם כדי להקים פה את הבתים שלכם. זאת האמת".

אריזונה נחשבת לאחת המדינות העוינות ביותר להגירה בארה"ב, ועוד בתחילת העשור אושר בה חוק המחייב כל אדם שעשוי להיראות כמו מהגר לא חוקי, לשאת עמו מסמכים מזהים המוכיחים כי הוא אזרח, תושב או תייר. החוק גם מאפשר למשטרה לחקור ולעצור כל אדם במדינה במקרה של חשד כי הוא מהגר לא חוקי, גם אם אינו חשוד בביצוע פשע.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew