התשובה למלשינון רשות המסים

עידו נווה מקבוצת ישראל יקרה לנו מצא דרך מקורית לנצל את המלשינון ("קו הצדק") שהשיקה לאחרונה רשות המסים, ואשר נועד לאפשר לאזרחים שטינקרים לדווח על אנשים החשודים בהעלמת מס.

נווה התקשר למלשינון ומסר את שמותיהם של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר אוצר, יובל שטייניץ, בגין אחריותם להעלמת מס בהיקף של 27 מיליארד שקל, שבוצעה בחסות חוק הרווחים הכלואים שמעניק לטייקונים ולתאגידי הענק הטבות מס בסכום האמור.

"התלונה שלי התייחסה לקמפיין המאוד נבזי של רשות המסים שקורא לנו הציבור להלשין אחד על השני, ואנחנו הציבור לא נעשה את זה כי הכסף לא נמצא אצל האינסטלטורים ואצל המורים הפרטיים, הכסף נמצא אצל תאגידי הענק", אמר נווה בראיון לתוכנית "לילה כלכלי".

"ראש הממשלה גם צריך לשאול את עצמו למה אנשים מגיעים למצב שהם צריכים לעבוד בשחור. אנשים לא עושים את זה כי יש להם איזשהו ריגוש מזה. גם עם העבודה בשחור אנשים במדינה הזאת לא גומרים את החודש, אז מה יהיה אם הם לא יעבדו בשחור?", הוסיף נווה.

והנה תרומתו של יוצר הממים עמיר שיבי למאבק נגד "קו הצדק".

מתוך אתר הלוזר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.