שליט קורא לאפשר לואנונו לעזוב הארץ; "החופש הוא מתנה"

גלעד שליט קרא לאפשר לחושף סודות האטום מרדכי ואנונו לעזוב את ישראל. בטור אישי שפירסם בעיתון "ידיעות אחרונות", קרא שליט לחתום על עצומה הדורשת מהממשלה לאפשר לואנונו לצאת מגבולות הארץ ולוותר על אזרחותו הישראלית.

"אני חתמתי על העצומה. אנא חתמו גם אתם. החופש הוא מתנה וזכות גדולה. תודה לכל מי שעשה למעני, עתה אנא הצטרפו להצלת ואנונו", כתב שליט, אשר שוחרר מהשבי בסתיו 2011. ואנונו, אשר שוחרר מהכלא לפני כעשור לאחר שריצה 18 שנות מאסר בגין ריגול ובגידה, עדיין נתון להגבלות חמורות, בהן איסור לצאת מגבולות ישראל.

הטור שפירסם שליט בידיעות אחרונות גרר ביקורת חריפה מצד "הוועד הציבורי בעד שחרור פולארד לפני שליט". הוועד, שנוסד בתחילת העשור בימים שבהם שליט ופולארד עדיין היו אסורים, האשים את שליט בהעדפת אסירים פוליטיים מהשמאל על פני אסירים של הימין.

"זאת צביעות. למה החופש של ואנונו יותר חשוב מזה של פולארד? ג'ונתן ממשיך לחיות תחת תנאים מגבילים לאחר שהיה בכלא במשך שלושה עשורים באשמת ריגול – תריסר שנים יותר ממה שואנונו – ומעולם לא שמענו את מר שליט מתבטא בזכות שחרורו", אמר דובר הוועד, מיכה קלשר.

כרזה למען שחרורו של פולארד משנת 2012.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. מוריס בר- קרסנטי
    פבר 11, 2016

    גלעד שליט היקר, עדיף שתשב בשקט. מדינת ישראל שילמה ביוקר על החופש שלך, אנחנו לא מעוניינים להקריב את מה שנשאר תמורת פצצה מתקתקת בשם מרדכי ואנונו שיסתובב בעולם עם סודות הגרעין של ישראל. תודה רבה לך.

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew