מתחזה הסתנן לישיבת מועצת הקרדינלים לבחירת האפיפיור

בשעה שמועצת הקרדינלים של הכנסיה הקתולית התכנסה בוותיקן כדי לבחור אפיפיור חדש, הצליח מתחזה שהתלבש כמו קרדינל להסתנן לתוך הוותיקן ולנסות להשתתף בתהליך הבחירה של ראש הכנסיה הקתולית.

רלף נפיארסקי, שהציג את עצמו בתור הקרדינל בסיליוס, לחץ את ידיהם של מספר חברים במועצת הקרדינלים וניסה להשתתף בישיבת המועצה ("קונקלווה"), בטרם הורחק מהמקום על ידי אנשי משמר הוותיקן ששמו לב לכובע הפדורה המוזר שחבש, ולכך שהגלימה שעטה קצרה מהמקובל אצל קרדינלים, והאבנט הסגול שלבש הוא למעשה צעיף.

בצילום הבא נראה נפיארסקי לוחץ את ידו של אחד מבכירי הוותיקן, הקרדינל סרג'יו סבסטיאנה, שאינו חושד בדבר.

גם לאחר שהורחק מהמקום, המשיך נפיארסקי לטעון כי הוא חבר בכנסיה האורתודוקסית האיטלקית – כנסיה שכלל אינה קיימת – תוך שהוא מוחה על כך שהכנסיה הקתולית איפשרה לכמרים שהואשמו בהתעללות  ואונס ילדים להמשיך בתפקידם.

בעמוד פייסבוק שלו טוען הבישוף נפיארסקי כי הוא מייסד המסדר הקתולי קורפוס דאי, וכי הוא "צאצא של שבט בכנסיה הקתולית שנאבק נגד כפירה ותנועות כוזבות בתוך הכנסיה הקתולית". נפיארסקי גם ידוע כחסיד נלהב של "יוגת ישו" שתורמת לדבריו להגברת מודעות המין האנושי בצורך בשלום.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew