מה לעזאזל זו מדינה יהודית?

הפשע הגרוע ביותר, המעשה הבוגדני ביותר שאי פעם ביצעה מדינת ישראל כנגד העם היהודי, התרחש בשנת 1948, כשהם העזו לכנות את עצמם 'מדינת ישראל'. כשהם העזו להכתיר את עצמם בתור מדינה יהודית.

האם אתם יודעים, ששבוע לאחר התקרית על סיפון מאווי מרמרה במשט לעזה, יהודים בטורקיה פחדו לצאת מבתיהם? הם אפילו לא הלכו לבית כנסת, בגלל שתושבי טורקיה המקומיים האשימו אותם וראו בהם אחראים לפעולות מדינת ישראל.

זהו הפשע הבוגדני ביותר שביצעה המדינה הזו כנגד עמנו. הם חשבו, במוחם המבריק, שכדי להגן על העם היהודי, עלינו לשנות את העם היהודי, ולהפוך אותו מאמונה דתית לאומה של חיילים ולוחמים.

מהי לכל הרוחות מדינה יהודית? אני יודע מהו אדם יהודי, אני יודע מהי פילוסופיה יהודית. אבל שם התואר "יהודי" אינו יכול להיות מוצמד לשם העצם "מדינה". זה כמו לומר "עץ יהודי" או "מכונית יהודית". מה משמעותה? הדרך היחידה שבה הציונים היו מסוגלים להקים מדינה יהודית – עם שם העצם "מדינה" שאליו מצורף שם התואר "יהודי" – היתה לשנות את משמעות המילה "יהודי".

זהו הפשע הגדול ביותר שביצעה הציונית נגד העם היהודי: גניבת הזהות. אנחנו היהודים, מואשמים על ידי העולם ונתפסים על ידו כאחראים למעשיה של מדינת ישראל. עלינו לומר לעולם: ציונות אינה יהדות. עלינו לומר עולם שמדינת ישראל אינה מייצגת אותנו. היא אינה יכולה לדבר בשמנו. עלינו לומר לעולם שכרטיס האשראי בו ישראל משתמשת כדי לעשות את מה שהיא עושה, הוא כרטיס שנגנב מאיתנו. איננו רוצים אשראי על מעשיהם, ואיננו רוצים לשאת באחריות על המעשים שלהם.

לאדון נתניהו אני רוצה לומר: אנחנו נאבק בך ואנחנו ננצח, אתה יודע למה? כי אנחנו לא לבד במאבק. לצדנו עומדים דורות של יהודים, לצדנו עומדים שישה מיליון קדושי השואה, ולצדנו עומד ריבונו של עולם ששמר עלינו במשך אלפיים שנה. ואחת הסיבות לכך היתה שלא היינו ציונים.


קטע נאום מתוך הפגנת אלפי יהודים מול הבית הלבן בוושינגטון בחמישי במרץ 2012, במחאה על ביקורו של ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, בבירת ארה"ב.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew