דפני ליף לא תתמודד על ראשות העיר תל אביב

דפני ליף, ממובילות המחאה החברתית בקיץ 2011, הודיעה כי לא תתמודד על ראשות העיר תל אביב, לאחר שבאחרונה דווח כי היא שוקלת זאת. פרשנים העריכו כי החלטתה מצביעה על כך שבכוונת ליף להמשיך לפעול לשינוי חברתי מחוץ לממסד. "דפני לא מקבלת את הנחת היסוד לפיה כל שינוי חברתי משמעותי חייב להתבצע מתוך המערכת", אמר הפרשן מיכה קלשר. "במובן זה היא ההפך מסתיו שפיר ואיציק שמולי, שעדיין לא הפנימו שקשה מאוד לשנות את המערכת מבפנים אבל למערכת קל מאוד לשנות אותך".

"ערב הבחירות האחרונות לכנסת, לא מעט מפלגות – בהן התנועה של ציפי לבני – ניסו לשכנע את דפני להשתלב ברשימות שלהן, אבל היא דחתה את כל ההצעות. זאת העמדה שלה – ולא רק כלפי פוליטיקה. גם מול הממסד העסקי היא מסרבת לשחק לפי הכללים. לפני כמה חודשים קיבלה דפני הצעה מרשת קניונים להוביל קמפיין פרסום תמורת חצי מיליון שקל. לא מעט כסף. היא ענתה להם שהיא מוכנה להסתפק בשכר של 300 שקל בתנאי שהם יתחילו לשלם שעות נוספות לעובדים בקניונים שלהם. כמובן שהרשת לא יכלה להסכים לכך, וזה לא יצא לפועל. זאת דפני ליף, ובגלל זה אנשים אוהבים אותה", אמר קלשר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew