המדינה מערערת על זיכוי נהג שסטה מהכביש כדי לא לפגוע בחיה

פרקליטות המדינה החליטה לערער על החלטת בית משפט השלום בצפת לבטל כתב אישום נגד נהג שנפצע אנוש לאחר שניסה להתחמק מפגיעה בחיה שחצתה את הכביש, והתנגש עם מכוניתו בעץ.

נדר מתיאס, אשר סובל בעקבות התאונה מנכות של 100%, התבשר בחודש מארס כי מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגדו כתב אישום בגין התנהגות הגורמת נזק, נהיגה ברשלנות וסטייה מנתיב נסיעה. עם זאת, בית המשפט ביטל את התביעה בטענה כי היא בבחינת אכזריות לשמה.

התאונה העצמית של מתיאס התרחשה בנובמבר 2011 לאחר שמתיאס סטה עם המכונית מנתיב נסיעתו, ירד לתעלה שלצד הכביש, והתנגש בעץ. נוסעת שישבה לצידו, ואשר נפצעה קל, העידה כי הוא ניסה להתחמק מפגיעה בחיה שחצתה את הכביש. מתיאס פונה במסוק לבית החולים רמב"ם כשהוא במצב של מוות קליני, ורק לאחר כחודש שב להכרה. עד היום הוא מתקשה לדבר וכושר הזיכרון והמודעות שלו נפגעו.

עוד באותו עניין:
שולטים בך
10 סיבות להיות שוטר

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew