זה מתחיל: מאה תרנגולות שוחררו בפריצה אל לול תעשייתי במרכז הארץ

פעילים המזוהים עם תנועת זכויות בעלי החיים Free 269 פרצו אל לול במרכז הארץ ושחררו למעלה ממאה תרנגולות. בליל השלישי באפריל 2013 פרצו הפעילים לתוך לול תעשייתי וחילצו 105 תרנגולות שהוחזקו בכלובי סוללה, ושחררו אותן לחופשי. "החוק בחר להגן דווקא על האלימים כלפי חסרי הישע ובעלי הרגשות. לכן אנחנו נפעל בשמם. עד שכולם יהיו חופשיים", נאמר בהודעה אנונימית לעיתונות בדבר שחרור התרנגולות.


תנועת Free 269, שנוסדה בסתיו 2012, ביצעה בחודשים שחלפו מאז הקמתה מספר פעולות בהן צריבה מרצון של בשר פעילים בברזל מלובן עם המספר 269, והנחת ראשים כרותים של פרות, כבשים ועזים שחוטות במזרקות ברחבי תל אביב, תוך צביעת מי המזרקות באדום. על המזרקות רוססה הכתובת "קירות בתי המטבחיים הפכו שקופים".

התנועה שואבת את שמה ממספרו של עגל אלמוני בתעשיית הבשר. עגל מספר 269 נולד במאי 2012 באחת הרפתות לצד כביש החוף. הוא מיד הופרד מאמו, שנמצאת שם כדי לספק את מכסת החלב של הרפת, ומאז הוא מפוטם בתערובת עשירה בחלבון. ביוני 2013 יועמס עגל 269 על משאית מלאה בעגלים שמנים, שתיקח אותו אל אחת המשחטות במרכז הארץ. משם ייצא כנתח בשר.

עוד באותו עניין:
החזית לשחרור בעלי-החיים: מי, מה ולמה?
סיפורה של הילה
בקרוב במזור? פשיטה לאור יום על חווה להרבעת בעלי חיים לניסויים באיטליה
מאחורי המסכה: סרט תיעודי על החזית לשחרור החיות

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew