מדור אופנה של צה"ל מציג: קולקציית הקיץ החדשה

מדור אופנה של צה"ל הציג את קולקציית הקיץ החדשה שלו הכוללת בגדי מעצבים של מיטב היחידות של הצבא המוסרי בעולם. הנה טעימות ראשונות מהקולקציה המהממת. 

 קפוצ'ון צנחנים  

גדוד 890, גדוד הצנחנים הראשון של צה"ל, הוציא ביוזמת חייליו קפוצ'ון לבן אופנתי עם הכיתוב: "תושבי הדרום – גדוד 890 לא יעזוב את עזה עד שכולם יחוסלו". צילום: שרון דולב.

 טי-שירט גולני 

טי-שירטים נוחים ואווריריים בצבעי אדום ולבן, בעיצוב מחלקת החבלה של גדוד 13 של חטיבת גולני ובוגרי קורס צלפים. החולצה מבית היוצר של מחלקת חבלה כוללת איור של פיצוץ מסגד עם הכיתוב "רק אלוהים סולח". בוגרי קורס צלפים עיצבו חולצה שבה מצויר ילד קטן נושא רובה במרכזה של כוונת רובה ולצדו הכיתוב "יותר קטן – יותר קשה!"צילום: ינאי יחיאל.

 חולצות צלפים: שתיים במחיר אחת 

קו חולצות צבעוניות ועליזות בעיצוב משתתפי קורס צלפי סיירות. חולצה עם ציור של ערבייה הרה במרכז כוונת רובה במבצע של שתיים במחיר אחת. מומלץ גם הגוון הסגלגל המהמם של חולצת "לא נרגע עד וידוא הריגה". צילום: ינאי יחיאל.

  שיק מיליטריסטי סטייל גבעתי 

עבור מי שמחפש שיק מיליטריסטי גברי, עיצבו חיילי חטיבת גבעתי טי-שירט שחור עם ציור של חייל בדמות מלאך המוות לצד הכיתוב "תדע כל אם ערביה כי גורל בנה תלוי בידיי!". צילום: ניר כפרי.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew