פרשת ההטרדות המיניות בהפגנות השמאל

הדיון בנושא הטרדות מיניות של פעילות שמאל במסגרת הפגנות נגד הכיבוש עלה השבוע לכותרות בעקבות מאמר שפירסמה רוני אלוני סדובניק. יתר על כן, הוא הצטרף לויכוח שהתעורר מוקדם יותר הקיץ בעקבות קריאת פעילי שייח ג'ראח להגיע להפגנות בלבוש צנוע.

הדיון הנוכחי על ההטרדות המיניות עורר מגוון תגובות. נמרוד אבישר קונן על השתיקה הרועמת סביב הפרשה ועל הנטייה לשוב ולהטיל את האחריות על הקורבן. נעמה כרמי כתבה על כך שמי שמתיימר להחזיק בערכים של כבוד האדם וצדק חברתי, לא יכול לבוא בטענות למי שמזכיר לו שהוא מחויב לערכים האלה בכל עניין.

אילת מעוז התייחסה לצורך לפתח אסטרטגיות פמיניסטיות חדשניות ומורכבות יותר מאשר פנייה למשטרה, ועל הרצון ליצור סביבה מוגנת שבה נשים פלסטיניות ויהודיות יוכלו להיאבק גם בכיבוש וגם בדיכוי של נשים בעת ובעונה אחת. סילאן דלאל וליהי רוטשילד, הפעילות באנרכיסטים נגד הגדר ובסולידריות שייח ג'ראח, כתבו אף הן על העבודה בנושא אלימות מינית שעושות נשים פמיניסטיות הפעילות נגד הכיבוש.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew