בסבל כולם שווים

"אנו קוראים לכל אדם בעל מצפון ולב להישיר מבט לבעלי החיים שנמצאים כאן, קורבנותיו של הרוע האנושי הטהור והגס ביותר שניתן להעלות על הדעת. קורבנות מחנות ריכוז מודרניים שהארץ שלנו מלאה בהם". מיצג שערכו בתל אביב פעילי תנו לחיות לחיות והאגודה נגד ניסויים בבעלי חיים, במסגרתו החזיקו בידיהם בעלי חיים מתים כתזכורת לסבל שנגרם למאות מיליוני בעלי חיים בישראל מדי שנה. מדובר בבעלי חיים שהומתו בימים האחרונים בתעשיות המזון, ההלבשה והבידור, במעבדות הניסויים, בכלביות עירוניות ועוד.

המיצג, שזכה לכינוי "המיצג הספרדי", נערך לראשונה לפני כשנתיים על ידי ארגון זכויות בעלי חיים בספרד, ומאז נערך במספר מקומות בעולם. הוא נועד להמחיש את הסבל שהאדם כופה שלא לצורך על בעלי החיים ולשמש לבעלי החיים האלו פה, באמצעות ההבאה למרחב הציבורי של ההתאכזרות לבעלי החיים והריגתם המיותרת, שמתרחשת בדרך כלל מאחורי קירות אטומים תוך הסוואתה מהציבור הרחב.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.