אנחנו אוהבים מלחמות

אנחנו אוהבים מלחמות. אנחנו עם לוחמני. אנחנו אוהבים ללחום, כי אנחנו טובים בזה. ואתם יודעים למה אנחנו טובים בזה, כי אנחנו מתַרגלים את זה כל הזמן. המדינה הזו רק בת 71 וכבר היו לנו שבע מלחמות, שתי אינתיפאדות ומאות מבצעים ופעולות צבאיות. ולכן אנחנו טובים בזה! ומזל שכך, כי אנחנו כבר לא טובים בשום דבר אחר. אנחנו כבר לא מסוגלים לגדל תפוזים או מלפפונים עם טעם נורמלי, וכולם יודעים מה מצב התחבורה ובתי הספר. אנחנו לא דואגים לניצולי שואה ולא מתייחסים בכבוד למהגרי עבודה. אבל אנחנו תמיד מוכנים ומזומנים לפוצץ את הצורה לאחת המדינות השכנות. במיוחד שכנות עם מוסלמים. זה התפקיד החדש שלנו בעולם: לכסח מוסלמים. עזה, לבנון, סוריה, איראן – אם יש שם מוסלמים, כדאי להם להיזהר. אחרת נפוצץ להם את הצורה.

אבל מתי הפצצנו בפעם האחרונה אנשים לא מוסלמים? האם אתם זוכרים? האם בכלל הפצצנו אי פעם לא מוסלמים? הפעם היחידה היתה הפצצת ספינת ליברטי של הצי האמריקאי במלחמת ששת הימים, וזה היה רק בגלל שארה"ב ניסתה לגנוב לנו את ההצגה. הם רצו לדפוק את המוסלמים במקומנו. לכו להזדיין, זה התפקיד שלנו!

בטח שמתם לב שאני לא מדבר על מלחמות כמו שאמורים לדבר עליהן. כמו שממשלת ישראל דורשת שנדבר עליהן. פשוט המוח שלי לא עובד ככה. יש לי נטייה מטומטמת כזו שקוראים לה "לחשוב". אני לא נאמן לישראל, כי אני מעדיף לגבש את דעתי באופן עצמאי. אני לא מסתדר בשלשות בכל פעם שפוקדים עלי. למרבה הצער רוב הישראלים מיד מצייתים לפקודה להסתדר בשלשות, אבל אני לא.

יש לי כמה כללי אצבע שעליהם אני מקפיד. הכלל הראשון הוא שאני לא מאמין לאף מילה של הממשלה. אף מילה. ואני גם לא מתייחס יותר מדי ברצינות לתקשורת, כי בזמן מלחמה היא הופכת ישר לסוג של אזרח-עובד-צה"ל, ורוב הזמן היא שופר לא רשמי של הממשלה. אז אני לא מקשיב לתקשורת. אני לא ממש נאמן למדינה. ואני חייב לומר לכם שאני גם לא מתרגש עד דמעות מדגל ישראל. אני רואה בו סמל בלבד. ואת ההתעסקות בסמלים אני משאיר לסַמלים בצבא.


(תרגום והתאמות מאת נמרוד הלפרן לקטע של ג'ורג' קרלין)

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
זיבולי שכל
ג'ורג' קרלין
זו ארצי
נינה פיילי
שעתו היפה של הכוח
נמרוד הלפרן
שיחה על שיחה
נמרוד הלפרן על פי חורחה לואיס בורחס
גרטה תונברג שרה מטאל
גרטה תונברג | ג'ון מולסק
לא רווחים, אלא חירות
אורסולה לה גווין
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew