אנחנו אוהבים מלחמות

אנחנו אוהבים מלחמות. אנחנו עם לוחמני. אנחנו אוהבים ללחום, כי אנחנו טובים בזה. ואתם יודעים למה אנחנו טובים בזה, כי אנחנו מתַרגלים את זה כל הזמן. המדינה הזו רק בת 64 וכבר היו לנו שבע מלחמות. בממוצע יש לנו מלחמה כל עשור, ולכן אנחנו טובים בזה! ומזל שכך, כי אנחנו כבר לא טובים בשום דבר אחר. אנחנו כבר לא מסוגלים לגדל תפוזים או מלפפונים טעימים, וכולם יודעים מה מצב בתי הספר והאוניברסיטאות. אנחנו לא מטפלים בניצולי שואה ולא מתייחסים בכבוד למהגרי עבודה. אבל אנחנו תמיד שמחים לפוצץ את הצורה למדינות שכנות. במיוחד מדינות שכנות שיש בהן ערבים. זה התפקיד החדש שלנו בעולם: להפציץ ערבים. עזה, לבנון, סוריה, מצרים – אם יש שם ערבים, כדאי להם להיזהר. אחרת נפוצץ להם את הצורה.

אבל מתי הפצצנו בפעם האחרונה אנשים שאינם ערבים? האם אתם זוכרים מתי הפצצנו כאלה בפעם האחרונה? האם בכלל אי פעם הפצצנו אנשים לא ערבים? הפעם היחידה היתה הפצצת ספינת ליברטי של צי ארצות הברית, וזה היה רק בגלל שהאמריקאים ניסו לגנוב לנו את ההצגה. הם רצו להשתלט על המזרח התיכון. לכו להזדיין, זה התפקיד שלנו!

בטח שמתם לב שאני לא מתייחס למלחמות כמו שאומרים לנו שצריך להתייחס למלחמות. כמו שממשלת ישראל דורשת מאיתנו להתייחס למלחמות. המוח שלי לא פועל ככה. יש לי מנהג מטומטם כזה שקוראים לו "לחשוב". אני לא ישראלי נאמן בגלל שאני אוהב לגבש את דעתי באופן עצמאי. אני לא ישר מסתדר בשלשות בכל פעם שאומרים לי. למרבה הצער מרבית הישראלים מיד מסתדרים בשלשות כשהם מקבלים פקודה, אבל לא אני. יש לי כמה כללים שעליהם אני מקפיד. הכלל הראשון הוא שאני לא מאמין לאף מילה של הממשלה. אף מילה. ואני גם לא מתייחס ברצינות רבה מדי לתקשורת במדינה הזו, כי בזמן מלחמה היא הופכת ללא יותר מאשר עובד צה"ל בהתנדבות, ורוב הזמן היא מתפקדת כסוג של משרד יחסי ציבור לא רשמי של ממשלת ישראל. אז אני לא מקשיב לתקשורת. אני לא ממש נאמן למדינה. ואני חייב לומר לכם שאני גם לא מתרגש עד דמעות מדגל ישראל. אני רואה בו סמל בלבד. ואת ההתעסקות בסמלים אני משאיר לסַמלים בצבא.

(אלתור על ג'ורג' קרלין)

עוד באותו עניין:
סכסוך
על העיוורון
הרחובות נגד מלחמה
זו ארצי
שעתו היפה של הכוח
למסטל את חיילי האויב במקום להרוג אותם
מי מנסה להפסיק את המלחמות?

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.