בלעדי // הנהלת הוט הסכימה לכל דרישות העובדים

תפנית דרמטית בסכסוך העבודה בחברת הוט. פחות שבועיים אחרי שוועד עובדי החברה הפך לוועד העובדים היציג והכריז על סכסוך עבודה בשל העברת עובדים למיקור חוץ, הודיעה הנהלת הוט במפתיע על הסכמתה לכל דרישות העובדים.

"הגענו למסקנה שעדיף לשתף פעולה עם העובדים במקום להילחם נגדם ולנקוט בצעדים חד צדדיים כמו העברתם לחברות קבלן", אמר מנכ"ל הוט, הרצל עוזר. "כביטוי של רצון טוב כלפי ועד העובדים גם החלטנו להפיק סדרת סרטונים שמעודדים את עובדי החברה להצטרף לוועד, ובכוונתנו להקדיש חודש שלם לשידור סרטים על זכויות עובדים בערוץ הסרטים של הוט", הוסיף.

ועד העובדים של הוט הוכר בתחילת החודש כוועד עובדים יציג המאוגד תחת ארגון כוח לעובדים, לאחר שהצטרפו לשורותיו 1,250 עובדים, יותר משליש מכלל עובדי החברה. "אני קורא לכל 3,500 עובדי הוט להצטרף לוועד העובדים", אמר עוזר. "כך נוכל לפעול יחד לשיפור תנאי השכר, חיזוק מעמד העובדים תוך העסקתם באופן ישיר, והבטחת הביטחון התעסוקתי של כלל עובדי הוט".

כאשר נשאל עוזר לגבי התבטאויותיו בעבר בגנות ארגון כוח לעובדים שתחתיו התאגדו עובדי הוט, אמר: "הדברים נאמרו מתוך התלהטות יצרים, והיו סרי טעם. הייתי רוצה לנצל את ההזדמנות להמליץ גם לעובדים בחברות אחרות להצטרף לארגון כוח לעובדים, אשר בניגוד להסתדרות, הוא ארגון דמוקרטי שדואג לזכויות העובדים ביושר וללא משוא פנים".

בעקבות היענות הנהלת הוט לכל דרישות העובדים, הוסר איום השביתה שריחף מעל החברה מאז שהכריז ועד העובדים על סכסוך עבודה בתחילת החודש. "אנו בפתחו של עידן חדש של הדברות אמיתית בין ההנהלה לעובדים", אמר עוזר. "נציגי הוועד הם מטובי העובדים והעובדות בחברה, הרוצים אך ורק בטובתה, שהיא גם טובת כולנו. יחד נצעיד את הוט למקום טוב יותר לכלל העובדים והלקוחות".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew