התשובה לתוכנית ההאזנות בארה"ב: כולם ידברו על טרור בטלפון

בעקבות חשיפת תוכנית הריגול החשאית של ממשלת ארה"ב אחרי שיחות טלפון וגלישה באינטרנט של מיליונים מאזרחי ארה"ב, הציע הקומיקאי האמריקאי טרבור מור דרך קלה ופשוטה לשבש את מזימת הריגול הממשלתית שנועדה להילחם בטרור.

"הציבור האמריקאי זועם על הפגיעה בפרטיותו, אך גם חש חוסר אונים מול תוכנית הריגול. מה כבר נשאר לנו לעשות? לבחור במנהיגים חדשים? הבעיה היא שכל מערכת בחירות המועמדים מעמידים פנים שהם לא נבזיים, אבל אחרי שהם נבחרים הם מגלים שהם בעצם היו נבזיים כל הזמן. לא, הבחירות אינן הפתרון", אמר מור.

"הדרך היחידה להיאבק נגד תוכנית הריגול המוגזמת של הממשלה היא להפוך אותה ללא רלוונטית. לכן אנחנו משיקים את מבצע 'כולם מדברים כמו טרוריסטים כל הזמן'. אם כולנו נדבר בגלוי על מזימות לביצוע פעולות טרור בכל שיחות הטלפון שלנו, האזנה לשיחות הללו תהפוך לחסרת טעם. זה פשוט, רק צריך לאמץ את הרגל לשלב זאת בשיחות היומיומיות שלנו. כך למשל, במקום לומר 'אני אוהב אותך', אפשר לתאר מתקפת טרור. ככל שמתקפת הטרור גדולה יותר – כך אתם אוהבים יותר את האדם עמו אתם משוחחים".

עוד באותו עניין:
חדשות ראפ: תוכנית הריגול החשאית של ארה"ב
מי פה הבוגד?
איך להתגונן מפני תוכנות זיהוי פנים
לעקור את העין של האח הגדול

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew