המתקפה על הקרקס: חיילים פיזרו ליצנים וילדים עם גז

פורסם במקור באתר MySay

הפגנה שנערכה במעסרה בסימן היום הבינלאומי לאי-אלימות הסתיימה בהופעה של שתי ליצניות בפני ילדי הכפר. זה לא הפריע לחיילים לתקוף אותם עם רימוני הלם וגז מדמיע.

בסרטון ניתן לראות בבירור איך המפגינים צועדים על הכביש הראשי של הכפר, בתקווה להגיע לאדמות החקלאיות שתוואי הגדר מעביר להתנחלות אפרת. החיילים מונעים מההפגנה הלא-אלימה להתקדם, ומפזרים אותה ברימוני הלם וגז.

מעט לאחר מכן החיילים מתרחקים, והמפגינים עוצרים את התקדמותם. למעשה, המפגינים הכריזו על סיום ההפגנה (דבר שלא נראה בסרטון). בשלב זה שתי ליצניות מחו"ל עוברות לקדמת הבמה, ומעלות מופע קצר עבור ילדי הכפר, וכ-15 מהם מתגודדים סביבן. בעוד המופע נמשך, והליצניות נופלות פעם אחר פעם לכל צחוקם של הילדים, הצבא מסתער חזרה לעבר ההפגנה, ומתחיל לזרוק על הילדים והליצנות רימוני הלם וגז. החיילים רודפים אחרי הקהל המתפזר לתוך הכפר, וממשיכים בירי גם אחרי שהמפגינים והקרקס כבר רחוקים מתחום הראייה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew