מחאה ישירה: להמיט חרפה על שוטר שהטריד מינית מפגינות

סהר בצ'י, שוטר יס"מ ממחוז תל אביב שהטריד מינית שתי מפגינות שהשתתפו בהפגנה מול ביתו של שר האוצר יאיר לפיד, גילה כי שכונת מגוריו בקריית עקרון כוסתה בכרזות עם צילום שלו שבהן מוזהרים התושבים מפני האלימות המינית של השכן שלהם.

שתי מפגינות, כרמן אלמקייס-עמוס וספיר סלוצקר-עמרן, סיפרו כי בעת ההפגנה מול ביתו של לפיד, שאל בצ'י את סלוצקר-עמרן האם באה להפגנה כדי "לחפש בולבולים", בעוד שאר השוטרים במקום פורצים בצחוק. לאחר ששאל זאת שוב ושוב, הוציאה אלמקייס-עמוס את הטלפון הסלולרי שלה והחלה לצלם אותו, תוך שהשתיים מבקשות ממנו להזדהות ולחזור על דבריו. בתגובה, השוטר חטף את הסלולרי של אלמקייס-עמוס תוך שהוא מעקם את ידה, והשליך אותו רחוק. אלמקייס-עמוס החלה ללכת לכיוון המקום שבו אליו המכשיר נזרק, והשוטר בצ'י, שכנראה הבין באותו הרגע את חומרת המעשה שלו, החל להכות אותה ולטעון כי היא וחברתה תקפו אותו. שאר השוטרים מיהרו להסתער על השתיים, ועצרו אותן בגין תקיפת שוטר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew