הומלס נשלח למעצר בית

דומנסינו קודיספוטי הוא גבר איטלקי שנידון על ידי בית המשפט למעצר בית לאחר שהורשע בגניבה, ניסיון שוד וסחר בסמים. יש רק בעיה אחת: קודיספוטי, בן 48, הוא חסר בית.

מדי ערב, בשעה 21:00, הוא פורס את השמיכות ואת שק השינה שלו מול בית מספר 22 ברחוב פיאסני בעיר מילאנו, ונאסר עליו לזוז ממקומו עד השעה 7:00 בבוקר למחרת. ניידת משטרה מקפידה לעבור במקום מדי לילה כדי לוודא שקודיספוטי אכן נמצא ב"ביתו".

"תמיד ביצעתי את העבירות בלילה, לכן בית המשפט פסק שאסור לי להסתובב בלילות", הסביר קודיספוטי, בראיון לעיתון האיטלקי "לה-סטמפה". "ערב אחד, לפני מספר שנים, עברתי לצד השני של הרחוב כדי להשתין, אבל סיור משטרתי תפס אותי, והואשמתי בניסיון בריחה ממעצר בית", נזכר קודיספוטי. בעקבות המקרה, הוארך עונש מעצר הבית שלו בשנתיים נוספות.

לדבריו, שאל את השוטרים פעמים רבות מדוע אינו יכול לרצות את עונשו בבית כלא. "לפחות שם יש מיטה, ארוחה חמה ומים זורמים כדי להישטף. אבל הם אמרו: 'לא, זה עונש אלטרנטיבי, אתה צריך לרצות אותו באופן הזה'".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew