המדליף מנינג הודיע שיעבור שינוי מין: "אני אישה"

ברדלי מנינג, החייל האמריקאי שנידון ל-35 שנות מאסר בגין הדלפת מסמכים שחשפו את היקף פשעי המלחמה של צבא ארה"ב בעיראק, הודיע כי בכוונתו לחיות את שארית חייו כאישה.

"אני צ'לסי מאנינג, אני אישה", הודיע מנינג בהצהרה שהוקראה בתכנית הבוקר של רשת הטלוויזיה האמריקאית NBC. "בהתחשב במה שאני מרגיש ובמה שהרגשתי מאז הילדות, אני מעוניין להתחיל טיפול הורמונלי בהקדם האפשרי. אני מקווה שתתמכו בי בשינוי הזה", הוסיף מנינג.

מנינג, ששירת כקצין מודיעין בבגדאד, נעצר במאי 2010 – זמן קצר לאחר שאתר ההדלפות ויקיליקס החל לפרסם כמויות עצומות של מסמכים צבאיים, תכתובות דיפלומטיות וסרטונים מהמלחמות באפגניסטאן ובעיראק, שאותם הדליף מנינג. ההדלפה, הנחשבת לגדולה ביותר בהיסטוריה של מסמכים מסווגים, חשפה שקרים של ממשלת ארה"ב, פשעי מלחמה, שחיתויות, תשלומי שוחד, ריגול, עינויים ומעצרי שווא. המסמכים שהדליף מנינג לאתר ויקיליקס גם תרמו להצתת מהפכות דמוקרטיות בעולם הערבי ושינו לנצח את פני העיתונות הגלובלית. באוגוסט 2013 הוא נידון ל-35 שנות מאסר. לאחר מתן גזר דינו פירסם מנינג הצהרה בה הסביר את מעשיו.

עוד באותו עניין:
המחיר הכבד שצריך לשלם כדי לחיות בחברה חופשית
הקלטת הודאת ברדלי מנינג הודלפה
בלדה לגיבור: גרהאם נאש שר למען ברדלי מנינג
גאה להיות הומו: סיפורו של טר"ש מאוקלהומה
ממתי הפכה אמירת אמת לפשע בארה"ב?

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew