עישנתי ג׳וינט עם יאיר לפיד!!!

אין ברירה, מר לפיד, נשברתי, המצחיק הוא שיכולת לצאת מזה איכשהו, אני העדפתי לא להיחשף בהקשר שלך, בחרתי להישאר ברמת "מקור" אנונימי של העיתונאי אורי משגב, באמת לא רציתי לקשור עצמי בך, דחיתי ראיונות עיתונות וטלוויזיה לתוכניות רציניות ביותר, אבל עכשיו אני ממש רותחת. לצערי אני נאלצת לדבר בפנים גלויות, אבל לשתוק לא יעלה על הדעת זו תהיה פחדנות מצידי.

בראיון שלך במוסף "7 ימים", כשרענן שקד שאל אותך אם אי פעם עישנת גראס, יכולת לענות "למה לא להגיד, כן חבר'ה עישנתי גראס?", ושאתה מצטער על השקר ההוא, שאתה מנסה להיות בסדר עם כולם כל הזמן ולכן טעית, אבל למדת את הלקח. היית יוצא ראוי בכתבה. אבל, תדהמה, התעקשות שאינה מובנת כלל ומעוררת דאגה אמיתית בנוגע לדרך בה אתה מקבל החלטות. וואו!!! אתה דבק בשקר שלך!!! "האמת המזויפת שלך" ממשיכה להיות לך חשובה יותר מהאמת שלי? כל האנשים שעישנו איתך הם פיונים? אז הנה זו אני ואני ממש כועסת.

סופיה טרוטוש ארגמן, ילידת תל אביב, שנת 67. עישנתי איתך ג'וינט!!! אצלך בבית!!! יחד עם חבר שלך!!! בדירתך ברחוב הירקון, כנראה זו לא הייתה הפעם הראשונה שלך, כי ידעת להגיד ש"החומר" מעולה, נתת לנו פרח (בשביל זה באנו). אולי לא הייתי זוכרת את הג׳וינט הספציפי הזה (ולא בגלל שקאנביס פוגם בזיכרון) אבל כבר אז היית במעמד מיני-ידוען.

ההכחשה הזו גורמת לי להעמיק עוד יותר את הפעילות שלי לטובת ה״לגליזציה, כי במצב שאדם בגילך ובתפקידך, מתבייש בסוד הגלוי ביותר שכולנו עישנו בעבר, רק ממחישה לי את הצורך לשחרר את הצמח עתיר התומכים הזה ולדרוש שהחוק יוציא אותו מפקודת הסמים. לא הצבעתי לך, אבל לתומי חשבתי שטוב שיהיו אנשים בכנסת שידוע לכולם כי הם מעשנים או מעשנים לשעבר, התבדיתי ואף יותר. "אתה הצדקן היחיד במחזור שלכם שלא עישן? לא היה איזה אסמטי שלא עישן? רק אתה? זה כתוב בספר מחזור? תוכיח.

הרי אנחנו עישנו (אתה, אני והחבר המשותף) אחרי גיל צבא, היה לך כבר ילד, אצלך בבית. זהו ברמת הכעס.

יש להבין שאני לא מרוצה מהחשיפה הספציפית הזו (אין לי בעיה עם חשיפה, באופן כללי) אך אני מאמינה שזו חובתי האזרחית לספר על פוליטקאי בתפקיד כה בכיר שמשקר לנו מבלי למצמץ, אין לי עניין אישי או נקמה ובטח שאין לי שום בעיה עם עצם העישון, ולכן נדרשתי לתגובה זו.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew