פירסם תמונה של בכיר בשב"כ ונעצר

נער יהודי בן 17 תושב חברון נעצר ביום חמישי בחשד כי העלה סרטון לאתר יו טיוב ובו חשף את זהותו של את ראש החטיבה היהודית בשב"כ. הנער, שנעצר סמוך לצומת תפוח, כפר בכל ההאשמות ושמר על זכות השתיקה בחקירתו. בתום החקירה הוא שוחרר לביתו בתנאים מגבילים. לפי החשד, צילם הנער מוקדם יותר השנה את ראש החטיבה היהודית בשב"כ במהלך סיור בחברון.

אתר הימין האמיתי חשף בחודש יולי את זהותו של ראש החטיבה היהודית של השב"כ בסרטון שהועלה לאתר יו-טיוב. פרסום שמו המלא והפצת סרטון בו הוא נראה מסייר בחברון, נעשה במסגרת קמפיין של פעילי ימין לעשות "אאוטינג" לאנשי שב"כ, שמטרתו להגביר את המודעות לשיטות הפעולה של הארגון. מאבק זה אף נושא פרי, כך נראה, ובכתבה שפורסמה בחודש יולי ב"הארץ" נסקרו כמה שיטות פעולה של השב"כ מול נחקרים כפי שהובאו במדריך לנחקר דע את זכויותיך שפירסם נעם פדרמן עוד בשנת 2003.

חוק שירות הביטחון הכללי אושר בכנסת בשנת 2002. על פי סעיף 19 בחוק חל איסור פרסום והדלפות של חומר הקשור בעבודת השב"כ, גם אם יש בו עניין לציבור. העובר על סעיף זה בחוק, צפוי לשנת מאסר.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.