סותמים את מלשינון הגזענות

אנשי ארגון הימין להב"ה ("למניעת התבוללות בארץ הקודש") מפעילים מלשינון טלפוני שבו הם מבקשים מהציבור מידע על נשים יהודיות שיוצאות עם גברים ערבים או לחילופין מידע על ערבים שיוצאים עם יהודיות. בארגון הקצו לצורך כך קו טלפון שמספרו 054-8497687.

אדם שיתקשר למספר זה ייתקל בהודעה קולית המזמינה אותו למסור מידע לארגון, תוך הבטחה כי אנשי להב"ה ינסו לשכנע את אותן נשים יהודיות להפסיק להתרועע עם ערבים, וינקטו בצעדים כדי למנוע מערבים שעליהם דווח להיפגש עם יהודיות, בין היתר על ידי חשיפת פרטיהם האישיים ברבים.

אוהבות ערבים, יפי נפש ושאר מרעין בישין מוזמנים בזאת להתקשר למלשינון, ולהשאיר בתא הקולי הודעות עם שמות וכתובות כיד הדימיון הטובה עליהם, כדי שאנשי ארגון להב"ה יוכלו לעסוק בניסיונות עקרים לאמת את המידע מבוקר עד ליל.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew