כדי שיתאים לדוגמא

פרנצ'סקה לה-טרסקה שרה על הצורך בגוף אידיאלי. חלק ממילות השיר למטה.

את הגוף שלי בכלל לא הכרתי, חייתי לידו. ברגע שראיתי אותו, הוא לא מצא חן בעיני. אז החלטתי לשנות אותו קצת.

בתקופה שלי הגוף הוא כמו בגד, הוא צריך להתאים למודה ולסביבה, אז החלטתי לסדר אותו אחרת… זו חובה לסבול כאבים כדי להיות יפה, מוכנה לשלם כל מחיר. באיזה פארטי אמר לי מישהו שאין לי ציצי, אז הוספתי שתי שקיות של סיליקון, רק ששד אחד ירד למטה כמה אינצ'ים, יש לי עכשיו שד עליון ושד תחתון. הגוף בנאלי, צריך שיהיה אידיאלי, לכן צריך שיהיה סנסואלי, כדי שיתאים לי לדוגמא.

אצל פומרנץ עשיתי לי את האף, הוא רופא שמדייק באופן מדהים, לכולם הוא עושה תמיד את אותו האף, לא חשוב איזה צורה יש לפנים. את עיבוי השפתיים עשיתי אצל ז'אק, עם הבוטוקס הוא הגזים לי בכמות, העליונה קצת נדבקת לי לאף, כשאני עושה מין אוראלי באדיבות.

מישהו העיר לי שהטוסיק שלי קטן, לא ידעתי את זה עד עכשיו, איזה מטומטמת, אז מיד עשיתי לי שאיבת שומן, והוספתי וזה ירד לי קצת לרגל. מתיחת פנים עשיתי בהנחה, אין עכשיו אפילו קמט על העור, השתחררה לי רק גבה אחת בהפתעה, לא נורא – אני לא גילה אלמגור.

בעקבות הניתוחים והטיפולים, לא נשאר לי אפילו גרוש למחייה, המזל שאני קוראת בעיתונים. במקרה עליתי על איזה מודעה. זה לא סחר באיברים זאת רק כלייה, עם אחת – לא נורא – מסתדרים, אז נתתי אחת ויישרתי את האוברדראפט, לא נורא, לא רואים זה הכל בפנים.

הלהבתי ומכרתי גם את הטחול, למימון עוד השקעות של סיליקון, כי רציתי חזייה עם מספר גדול, עכשיו יש לי בגודל של מלון. להשתלת שיער כבר לא היה לי כסף, אז מכרתי את הריאה, זה היה קטן, יש עכשיו חיפוף שיער מפוארת, לא נושמת ואין אוויר, הוא מזוהם.

כדי להרזות הלכתי על קיצור קיבה, זה יותר טוב מאשר למות בדיאטה, גם מכרתי את כיס המרה, לא חשבתי שבגלל זה מישהי מתה. יש לי עכשיו באמפר עסיסי ומפואר, כשאני הולכת מביטים בי בקנאה, מבפנים אין שום דבר, אני נקייה, מבחוץ אין ספק, אני פצצה…

הגוף הוא מודולרי, מתאימה אותו איך שבא לי, אפילו אם זה יהיה פטאלי, מתאימה אותו לפי הדוגמא.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew