נאבקים בשב"כ: פעילי ימין חשפו את זהות ראש החטיבה היהודית

אתר הימין האמיתי חשף את זהותו של ראש החטיבה היהודית של השב"כ בסרטון שהועלה לאתר יו-טיוב. פרסום שמו המלא והפצת סרטון בו הוא נראה מסייר בחברון, נעשה במסגרת מאבק פעילי ימין לתעד ולחשוף את שיטות הפעולה של השב"כ, ולפגוע ביכולתו לגייס מקורות ולגרום לאנשים לדבר בחקירות.

חשיפת זהותו של ראש החטיבה היהודית של השב"כ (תוך הפרת חוק השב"כ) בוצעה במקביל לפרסום הקלטות בהן נשמע סוכן שב"כ מדרבן את פעיל הימין חיים פרלמן – שנעצר בשבוע שעבר בחשד לרצח ערבים בירושלים בשנות ה-90 – לרצוח את השייח' ראאד סלאח.

מאבק פעילי הימין להגביר את המודעות לשיטות הפעולה של השב"כ נושא פרי, כך נראה, ובכתבה שפורסמה בעיתון "הארץ" נסקרו כמה שיטות פעולה של השב"כ מול נחקרים כפי שהובאו במדריך לנחקר דע את זכויותיך שפירסם נעם פדרמן עוד בשנת 2003.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew