10 סיבות לא להפוך גראס לחוקי בישראל

 1  למה בכלל צריך חוק בשביל זה?

 2  מכירה חוקית של גראס תכניס למדינה מאות מיליוני שקלים ממיסוי – כסף שיופנה למימון מענקים לתאגידי ענק, לתשלום פנסיות שמנות לאנשי צבא קבע, ולהקמת התנחלויות חדשות.

 3  בתחילת המאבק למען לגליזציה, רוב חברי הכנסת שתמכו בו היו שמאלנים – ואם הם תמכו בזה, כנראה שזה רע.

imtirzu-grass

hashish-small

 4  כיום, ממש קל להשיג גראס. מרימים טלפון לסוחר, הוא מגיע אליכם הביתה, נותנים לו כמה ג'ובות, ואתם מסודרים. אבל אם גראס יהיה חוקי, תצטרכו לצאת מהבית, לחכות בתור בקופי שופ, ולהתלבט במשך שעה איזה סוג גראס בא לכם לקנות.

coffee-shop-menu

 5  ילדים ובני נוער תמיד רוצים להתנסות בסמים בלתי חוקיים כדי להיות "מגניבים". אז האם באמת כדאי להפוך לחוקי את הסם הבלתי חוקי היחיד שאינו מזיק וממכר – ולהפוך אותו בתוך כך לבלתי מגניב בעליל?

 6  לגליזציה של גראס תוציא ממעגל העבריינים מאות אלפי סטלנים, ועלולה לשקם את האמון שלהם במערכת ובשלטון החוק (שימשיכו להיות מושחתים ומדכאים גם אחרי שגראס יהיה חוקי).

rebel-joint

 7  אחרי הלגליזציה, גידול הגראס כבר לא יתבצע בגינות חשאיות קטנות על ידי מגדלים שיעסקו ללא לאות בטיפוח הצמח ובמציאת הזנים המשובחים ביותר. במקום זאת, גידול הגראס ייעשה בחקלאות תעשייתית עתירת חומרי הדברה שכל מטרתה להגדיל ככל הניתן את היבולים בעלות הנמוכה ביותר האפשרית.

 8  עישון גראס יגרום לך להאמין באלוהים.

 9  גראס יוצר תחושת אושר כללית, גורם לאנשים לצחוק הרבה, משרה רוגע ומעודד נטיות יצירתיות וחשיבה בלתי-שגרתית. אחד המרכיבים המרכזיים בזהות הישראלית הוא להתלונן על כמה המצב חרא. האם באמת היית רוצה לוותר עליו?

 10  עישון גראס צריך להיות כיף ולא צריך להיות פשע, אבל האם אנחנו בתור חברה באמת בשלים להתמודד עם ההשלכות של הפיכתו לחוקי? אולי במקום זאת, המשטרה פשוט צריכה לעזוב במנוחה את הסטלנים, ולתת לנו לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב – כלום!

2 תגובות

 1. עידן
  יונ 22, 2017

  זה אחד המאמרים הכי מוזרים שראיתי אי פעם, בהתחלה כותב המאמר מציין שתומכי הלגליזציה הם שמאלנים ואז כותב שהכספים שהמדינה תקבל מהתרת הגראס יועברו למתנחלים, אם את או אתה מהימין לרוב אתה תהיה בעד המתנחלים ושמאלנים הם נגד המתנחלים אך את או אתה גם אומרים שבגלל שמאלנים הם בעד הלגליזציה אז זה רע?
  הדעה הפוליטית שלכם לא ברורה כי זה ברור שאתם רק מנסים גרום לאנשים לא לרצות את הלגליזציה עם טענות חסרות משמעות. בנוסף אתם מעודדים אנשים צורכי סמים לא לתמוך בלגליזציה אך אתם לא אומרים שום דבר על השימוש בגראס בישראל אם אתם תומכים בו או לא?

  להגיב

  • דוד-פת
   דצמ 27, 2018

   זאת התגובה החי סאחית שקראתי אי פעם.

   להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew