מפריחים את תל אביב: אוגרים זרעי מריחואנה לשתילה

cannabis-plant

פעילי לגליזציה ישראליים שוקדים בימים אלו על איסוף זרעי קנאביס במטרה לפשוט על רחובות תל אביב במבצע גינון גרילה שעל פי התכנון ייערך בעוד מספר חודשים, לקראת בוא עונת האביב. מדיווחים שהגיעו לכתב המגזין קנאביס, לפחות עשרה פעילים אוספים זרעי מריחואנה במאות ואלפים, בכדי לשתול אותם בשטחים ציבוריים לאורך רחובות ושדרות מרכזיים בתל אביב.

עמוס סילבר, פעיל הלגליזציה שכתב לפני מספר חודשים למשטרה "תבואו לעצור אותי, אני מעשן באנג", סיפר לכתב המגזין כי גם הוא אוסף זרעים בימים אלו. "איסוף הזרעים הוא בשביל לשתול אותם בכמה שיותר מקומות ציבוריים, פומביים, מושכי תשומת לב או יעילים מבחינה חקלאית," אמר. "הכי טוב כמובן הוא כשנמצא מקום שעונה על כל התנאים, לדוגמה כיכר רבין בצד שטוף-השמש שלו ובעונה המתאימה (ינואר-מרץ)."

"הרעיון האידיאולוגי שעומד מאחורי זה מבטא את כשלון מה שנקרא 'המלחמה בסמים'," הוא ממשיך. "באביב האחרון קמו עשרות ואולי מאות מגדלים ביתיים חדשים. את התוצרת שלהם אני מעשן בימים האחרונים ולחלקם יש עשרות זרעים. את הזרעים אני נותן לאחרים כדי שפיצו, ישתלו או יפזרו בטבע, בתקווה לאביב 2014 ירוק במיוחד."

זרעי קנאביס נאגרים לשתילה ברחבי תל אביב

זרעי קנאביס נאגרים לשתילה ברחבי תל אביב

"יש לי חמישה שתילים בבית, מתוכם הקדשתי שניים במיוחד עבור הפקת זרעים," סיפר פעיל לגליזציה אחר שהעדיף להישאר בעילום שם. "כל צמח יביא כמה מאות זרעים לפחות ואני מעריך שעד חודש מרץ 2014 יהיו לי כבר אלפי זרעים."

כפי הנראה, לקראת ה-20 באפריל 2014 – הוא יום המריחואנה הבינלאומי – יפשטו פעילים רבים על שטחים ציבוריים בתל אביב ויזרעו שתילים בגינות ציבוריות ולאורך הרחובות.

הרעיון למבצע השתילה בא ככל הנראה מגרמניה, שם לפני מספר חודשים ערכו פעילי לגליזציה מבצע שתילה בעיר גטינגן.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew