נחשפו מיקומי מצלמות המהירות בארץ: הרשימה המלאה

המשרד לבטחון פנים והמשטרה הסכימו לראשונה לפרסם את הרשימה המעודכנת והמדויקת ביותר עד כה של מצלמות המהירות האוטומטיות שהותקנו בכבישי הארץ. עם זאת, הרשימה מעודכנת לחודש אוקטובר 2013 ומאז הוצבו ברחבי הארץ עמודי מצלמה נוספים. יש לציין כי כל המצלמות המופיעות ברשימה בתור "מצלמת רמזור", משמשות גם לצורך צילום מהירות של נהגים, שעוברים את הצומת באור ירוק.

לפי מצגת שהציגה המשטרה בוועדת הכלכלה של הכנסת בתחילת נובמבר 2013, מאז הקמת המערכת הונפקו בעזרת המצלמות הפרוסות בכבישים כ-151 אלף דוחות, 90% מהם על מהירות. לפי הנתונים, נכון לסוף אוקטובר מוצבות בכבישים 94 מצלמות – זינוק של 28% ממספרן בחודש אפריל 2013. המצלמות מדויקות ביותר והן מסוגלות להפיק באופן אוטומטי מיליוני דו"חות בשנה, וכך להכניס לקופת הממשלה – על גבנו – מאות מיליוני שקלים.

greed-cameras

אז מה עושים? התשובה המתבקשת היא כמובן להיפטר מהמכונית ולעבור לאופנים או תחבורה ציבורית. אבל אם בכל זאת דבקת במכונית, אפשר לדווח על מיקום המצלמות באחת מתוכנות הניווט הפופולריות ובכך להזהיר נהגים אחרים המתקרבים לאזור המצלמה. אפשר כמובן גם לנקוט בצעדים נחושים יותר נגד המצלמות, כמו בסרטון הבא מבריטניה.

להלן הרשימה המלאה והמעודכנת של המיקומים המדויקים של מצלמות המהירות האוטומטיות.

speed-cameras-list-october2013

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.