חייו של מהפכן

French-graffiti-artist-Hopare-mural-Nelson-Mandela

"איש לא נולד עם שנאה כלפי אדם אחר בשל צבע עורו, הדת שלו או הרקע ממנו הוא בא. אנשים לומדים לשנוא, ואם הם מסוגלים ללמוד לשנוא, אז ניתן גם ללמד אותם לאהוב, שכן אהבה טבעית יותר ללב האנושי מאשר היפוכה" (נלסון מנדלה, מתוך ספר זכרונותיו)

mandela-love

"הקדשתי את חיי למאבקם של בני אפריקה. נאבקתי נגד שליטה לבנה, אך גם נגד שליטה שחורה. הרעיון של חברה דמוקרטית וחופשית שבה כל בני האדם חיים יחד בהרמוניה ובעלי הזדמנויות שוות, יקר ללבי. זהו רעיון שאני מקווה לחיות מספיק זמן כדי להגשימו. אבל אם יהיה צורך, זהו רעיון שאני מוכן למות למענו". (נלסון מנדלה במשפטו ב-1964)

mandela-africa

"מה שמתרחש בעיראק ומה שנשיא ארה"ב בוש עושה, הוא טרגדיה. כל מה שבוש רוצה הוא את הנפט העיראקי. אם העניין הוא נשק השמדה המונית, למה ארה"ב לא דורשת להחרים נשק כזה של בעלת בריתה ישראל? זה רק תרוץ כדי לשים את ידיה על הנפט של עיראק". (נלסון מנדלה, על הפלישה של ארה"ב לעיראק)

mandela-wall

"כאשר נשללת מאדם הזכות לחיות את החיים בהם הוא מאמין, אין לו ברירה אלא להפוך לפורע חוק"

mandela-building

"מיגור העוני איננו מעשה של צדקה אלא מעשה של צדק. כמו עבדות ואפרטהייד, גם העוני איננו טבעי. הוא מעשה ידי אדם, ולכן ניתן למגר אותו באמצעות מעשי אדם".

mandela-mural

"היופי הגדול של החיים אינו טמון בכך שלא ניפול, אלא בכך שנקום כל פעם מחדש".

SAFRICA-MANDELA-HEALTH

"זה תמיד נראה בלתי אפשרי, עד אשר הדבר נעשה".

SAFRICA-MANDELA-HEALTH

"אף אדם אינו מכיר אומה באמת עד אשר ביקר בתוך בתי הכלא שלה. אומה לא אמורה להישפט על פי האופן שבו היא מתייחסת לאזרחיה רמי המעלה, אלא על פי יחסה לאזרחיה הנחותים ביותר".

mandela-art

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew