בתגובה למשט לעזה: משט למען יהודי חברון

בעקבות המשטים להסרת המצור על עזה, הכריזה קרן חברון – גוף אמריקאי העוסק בגיוס תרומות למען הישוב היהודי בחברון – על משט למען חברון. למעשה, לא מדובר במשט אוניות, אלא בערב גיוס התרומות השנתי של הקרן הנערך תחת השם "משט למען חברון".

מטרת הערב, שמשתתפיו התבקשו לתרום סכומים של עד 100 אלף דולר, היתה "להשמיע את קולנו ולהוציא את פנקסי הצ'קים שלנו" במחאה על "האפליה המרושעת" נגד מתיישבי חברון היהודים בתקופה שבה "הערבים ברצועת עזה בונים ללא הפסקה".

"בזמן שהערבים בונים ופותחים מלונות יוקרה וקניונים מודרניים, היהודים בחברון נאלצים לחיות בתנאים בלתי אפשריים", אמרו מארגני הערב. "בזמן שבעזה ערבים יכולים לבנות היכן שהם רוצים ומה שהם רוצים, הילדים שלנו נעצרים בגלל שהם שותלים גינות נוי ומתקינים ספסלים בניגוד להקפאת הבנייה".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew