המוצר הגרוע של השנה: סיר לילה עם אייפד

iPotty

המרוץ היה צמוד, אבל בתום תחרות עזה הוכתר בארה"ב הזוכה בפרס "הצעצוע הדכאני וההרסני ביותר לילדים צעירים" לשנת 2013. הזוכה בפרס הבלתי יוקרתי בעליל הוא iPotty – ישבנון (סיר לילה) לפעוטות הכולל מתקן מיוחד בו ניתן להציב אייפד, ובכך לאפשר לילד הרך להמשיך להתעסק במחשב גם בזמן שהוא עושה פיפי וקקי.

"תהליך הגמילה מחיתולים והרגלת הפעוטות להשתמש בשירותים צריך להיות זמן של יחסי גומלין בין הילד להורה. כמו כן, ילדים צריכים להיות מודעים לסימנים של גופם בזמן שהם לומדים להיגמל", אמרה מישל סלסדו, אחת המצביעות בעד הענקת הפרס לישבנון אייפד.

"אם לא די בכך שהוא מעודד שימוש מופרז ולא בריא במדיה דיגיטלית, הוא מיועד לפעוטות. אסור שנשדר להם מסר לא להסיר את העיניים מהמסך אפילו בזמן שעושים פיפי", אמר אלכס ריינרד, שאף הוא תמך במועמדות iPotty לפרס, המוענק מדי שנה בארה"ב על ידי הקמפיין לילדוּת חסרת פרסומות.

בה בעת, באתר חנות האינטרנט אמזון, זכה ישבנון אייפד לביקורות מצחיקות עד דמעות, בהן המלצות של גולשים לייצר גם ישבנון המצויד במגש פיצה, אפליקציית בִּידֶה וגירסה לאנשים מבוגרים עם גלגלים.

"החיסרון היחיד של המוצר הוא שאינו מצויד בחיישן וחיבור wifi כדי להודיע להורים מתי הילד מסיים לחרבן", כתב אחד המבקרים. "בהתחלה הייתי ספקן ביחס ליעילותו של המוצר בסיוע ליציאות, אבל הוא עובד יופי! מה שמצחיק זה שניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר אם מסובבים אותו וכורעים ממש מעל לאייפד. אין משהו מספק יותר מאשר לחרבן על אפל", ציין מבקר אחר.

דוברת חברת CTA דיג'יטל, המייצרת את iPotty, יצאה להגנת ישבנון אייפד: "כל מי שיש לו ילד קטן מבין כי הורות טומנת בחובה דרישות רבות. זהו בסך הכל כלי נוסף כדי לסייע להורים".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew