התשובה המושלמת כשלא לומדים למבחן

תלמיד בית ספר בארה"ב הצליח למצוא תשובה מושלמת (או לפחות משעשעת) לשאלה בבוחן בכימיה אליו לא התכונן. התגובה שרשם המורה על המבחן עם החזרתו לתלמיד היתה לא פחות משעשעת. (תרגום לעברית למטה)

השאלה בבוחן: "הסבר כיצד אטום חנקן באטמוספרה העליונה יכול לשמש ארכיאולוג שמנסה לקבוע את הגיל של עצם".

תשובת התלמיד: "אומר לך בכנות, לא עברתי על הבעיה הזו אתמול בערב ולא הקשבתי בשיעור אתמול. זה לא מעניין אותי. אני בכלל לא חובב מדע. אבל אני כן מחבב אותך ולא רוצה שזה יהרוס את הידידות שלנו. היות שאני לא יודע את התשובה, אני רוצה להציג לך שאלה. התחלתי להחליף הודעות טקסט עם איזה בחורה ואני יודע שהיא חושבת שאני חמוד, אבל אני לא ממש יודע איך לפתוח איתה בשיחה, אז תהיתי אם יש לך רעיונות כלשהם. טוב, זה הכל בינתיים מר ג'יי, אבל נהיה בקשר".

תגובת המורה: "אתה יכול להרשים אותה בכך שתדבר איתה על האופן שבו ניתן להשתמש בחנקן אטמוספרי כדי להעריך את גילם של חפצים עתיקים. לי זה תמיד מצליח. מר ג'יי".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew