"שעמום טוב לילדים – מכין אותם לחיים הבוגרים המשמימים"

שעמום איננו בהכרח דבר רע עבור ילדים ועשוי לסייע להכין אותם לרגעים המשמימים של חייהם הבוגרים, לדברי מנהלת בכירה באיגוד בתי הספר היסודיים בבריטניה, דיווח העיתון "דיילי מייל".

מילוי שעות הפנאי של ילדים בפעילויות מחוץ לשעות הלימודים עלול לפגוע בהתפתחותם ולהפוך אותם לחסרי שקט וחרדתיים, ועל כן עדיף לפנות עבורם זמן להרהורים, התבוננות פנימית, שקט ושלווה, אמרה ג'ולי רובינסון, מנהלת מחלקת חינוך והכשרה באיגוד העצמאי של בתי ספר יסודיים בבריטניה.

"הכי קל להורים להישאב לתוך עיסוק בלתי פוסק ותחרותי, ולוודא שילדיהם יהיו עסוקים ומגורים באופן תמידי", אמרה רובינסון. "עם זאת, אסור לנו לחשוש משעמום. זמן של שקט להתבוננות פנימית לא פחות חשוב מפעילות תכליתית".

"לכן, הדבר החשוב ביותר עבור הורים הוא לא להישאב באופן בלתי מודע לדפוס של 'הורות שתלטנית' על ידי ניהול ותכנון מראש של פעילות הילדים בכל רגע ורגע. ילדים זקוקים למרחב וזמן חופשי כדי שיוכלו לפתח את עצמאותם, ליטול סיכונים ולהתנסות בדברים", הוסיפה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. יאיר ישראל חרעוץ
    יול 08, 2014

    "אין כל רע בעוינות סמוייה אך לפעמים נחוצה הרגשה של דיכאון ושל אפתיה כדי להתגבר על אתגר מכשולי החיים…" – מתוך ספר המדע המודרני האמיתי לבריאות נפשם של עושקי הממון.

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew