משפריצות מכסחות פרסומות סקסיסטיות

פעילות הקולקטיב הקוויר-אנרכיסטי משפריצות "שיפצו" שלטים ברחבי תל אביב של קמפיין "תשמרי על הכוֹס שלך" של חברת זניט מדיה בשיתוף עם מגזין טיים אאוט. מטרתו הרשמית של הקמפיין היא העלאת המודעות לסם האונס, אולם הכותרת הפרובוקטיבית "תשמרי על הכוֹס שלך" הפכה אותו לסקסיסטי ורדוד, וכזה שמפנה את כל האחריות כלפי נערות ונשים, לדברי איגוד ארגוני הסיוע לנפגעי תקיפה מינית.

התחכום לכאורה בשימוש במילה "כוס" כשהיא מנוקדת הוא טיפשי, אמרה מנכ"לית האיגוד, אורית סוליציאנו. "הרי ברור לכול שאת המילה הזו אפשר גם לקרוא אחרת. אז לא, זה לא משעשע. מעולם ועד היום לא נהנו הנשים כשצמצמו אותן לאיבר מין. יש חשיבות גדולה בהעלאת נושא האלימות המינית על סדר היום הציבורי, אך לא בצורה שתפגע ותבזה נשים ובטח לא בצורה שתטיל את כל האחריות עליהן, כפי שנעשה במקרה זה", אמרה סוליציאנו.

 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew