רכבו על סקייטבורד ליד הבית – נקנסו על ידי שוטר ב-2,250 שקלים

שלושה צעירים בהרצליה שרכבו על סקייטבורד ברחוב הסמוך לבית, קיבלו משוטר דו"ח בסך 750 שקלים כל אחד בטענה כי הפרו את תקנה 33 ב' בתקנות התעבורה, שלפיה לא יעשה עובר דרך שימוש בדרך או בקטע ממנה – השונה מייעודה המתוכנן.

לפי דיווח אתר מאקו, השלושה, בני 28, רכבו תחילה ברחבי העיר עד שהגיעו לביתו של אחד מהם. זמן מה לאחר שרכבו בכביש הסמוך לבית, פנתה אליהם אחת הדיירות במקום וביקשה מהם לחדול מהרכיבה, בטענה כי רעש הגלגלים מפריע לה ללמוד. אלה בחרו להתעלם מבקשתה, וזו גררה תלונות של שכנים נוספים שבסופו של דבר הזעיקו את המשטרה.

אחד השוטרים שהוזעק למקום פנה אל השלושה וביקש מהם את פרטיהם האישיים. לאחר שלדבריהם הבטיח שלא יעשה בהם כל שימוש, הופתעו הצעירים לגלות כי איש המשטרה רשם לכל אחד מהם דוח בסך 750 שקלים.

אחד הצעירים, שהתקשה לקבל את הדין, פנה אל המשטרה ודרש לבטל את הדוח בנימוק כי הוא כופר בטענת השוטר. לאחר שהמשטרה סירבה לחזור בה מרישום הדוח, פנה הצעיר אל בית המשפט. בתום 6 חודשים של דיונים גיבשה התביעה הסכם פשרה, שלפיו יצומצם סכום הקנס ל-50 שקל בלבד.

"הסיפור הזה הזוי", אמר סנגורו, עו"ד דניאל כפיר. "לא להאמין כמה משאבי ציבור הושקעו בהליך המשפטי הזה בגלל 50 שקלים. מדובר בסיפור קפקאי, כמעט".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew