מוצר חדש של איקאה: חומת הפרדה לחדרים בתוך הבית

לאור הפופולריות הגוברת של חומות בין מדינות ברחבי בעולם השיקה רשת הרהיטים השבדית איקאה מוצר חדש: חומת הפרדה לחדרים בתוך הבית.

החומה, העשויה מבטון יצוק ועמידה בכל תנאי מזג אוויר, מהווה פתרון מצוין עבור משקי בית שבהם התגלעו מחלוקות בלתי ניתנות לגישור, נכתב בקטלוג החדש של איקאה.

חומת ההפרדה הביתית נמכרת במקטעים ברוחב 85 ס"מ ובגובה 72 ס"מ, ומחירו של כל מקטע הוא 99.99 דולרים. "הניסיון במקומות רבים בעולם, מברלין ועד פלסטין, לימד אותנו שחומות הפרדה הן פתרון מצוין לסכסוכים", סיפר סמנכ"ל פיתוח המוצר של איקאה בשטוקהולם, יוהכים רשקל. "אז חשבנו למה לא להשתמש באותו פתרון גם בתוך הבית?".

"מאז שקניתי חומת הפרדה לחדרים בתוך הבית, הילדים שלי הפסיקו לריב", סיפרה לקוחה שרכשה את חומת ההפרדה הביתית. "מה שכן, הם כל הזמן זורקים חתיכות לגו זה על זה מעבר לחומה".

אך באיקאה לא מודאגים. הרשת כבר עמלה על פיתוח דגם חדש של חומת ההפרדה הביתית שיכלול גם רשת ברזל מעל לחומה. "נראה אותם זורקים חתיכות לגו דרך זה", אמר רשקל.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew