44 יצירות של ROA

אמן הרחוב הבלגי המסתורי ROA מסתובב ברחבי העולם ומשאיר אחריו בכל מקום ציורים ענקיים של בעלי חיים. הוא התחיל את דרכו בריסוס גרפיטי במפעלים נטושים בעיר הולדתו גנט, ויצר ברבות השנים כמה מציורי הקיר הגדולים והמוכרים ביותר בתולדות אמנות הרחוב. הוא גם קנה לעצמו שם כצייר בעל סגנון ייחודי ואובססיה של ממש לבעלי חיים.

"בני האדם למעשה השתלטו על כל העולם. אבל יש הרבה חיות שמצליחות לנצל את המצב לטובתן. אותי מאוד מעניין מחזור החיים הזה שרוב האנשים רואים אותו בתור משהו איום ונורא, אבל יכול להיות משהו ממש יפהפה", אמר ROA. "כשאני נוסע למקומות, אני משתדל לצייר בעלי חיים מקומיים. כך שאני תמיד מתעניין במכרסמים קטנים, אוכלי נבלות וחיות מטורפות שחולקות את הערים עם בני האדם. אלו בעלי החיים שמצליחים לשרוד. אלו הניצולים".

עוד מיצירותיו של ROA כאן וכאן.

ROA-london-2010

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew