סמים, תלמידים ועפרונות מחודדים

מדור "הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות" מחזיר אותנו הפעם לדצמבר 1998, ולסיפורו של מסע הסברה נגד שימוש בסמים שהפך לחרב פיפיות.

אנשי הלשכה לנוער בסיכון בפליינוויו היו המומים. איש מהם לא העלה על דעתו כי מסע הסברה התמים נגד שימוש בסמים, שאותו יזמו, יהפוך לבדיחת היום בפרבר הניו יורקי המנומנם. ימים ספורים קודם לכן, החלו אנשי הלשכה להפיץ בקרב תלמידי בתי הספר היסודיים בפליינוויו עפרונות שעליהם הוטבע המשפט "Too Cool to Do Drugs" ("קוּל מדי מכדי לעשות סמים").

נראה היה כי יוזמת ההסברה מתקדמת היטב, עד שתלמיד כיתה ד' באחד מבתי הספר שבהם חולקו העפרונות, הפנה את תשומת לבם של אנשי הלשכה לכך שלאחר חידוד העפרונות, מתקצר המסר שמוטבע על עליהם למילים "Cool to Do Drugs" (קוּל לעשות סמים"), ואחר כך לציווי הפשוט "Do Drugs" ("תעשו סמים").

"למען האמת אנחנו קצת נבוכים שלא שמנו לב לכך מוקדם יותר", אמרה דוברת הלשכה, דרלין קלייר, אשר מיהרה להוסיף כי כבר הוזמנו עפרונות חדשים. בניגוד לקודמיהם, הכיתוב על העפרונות החדשים יוטבע בכיוון ההפוך, כך שלאחר חידודם יתקצר הכיתוב למילים "Too Cool to Do" ובהמשך לביטוי "Too Cool".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

עוד באותו עניין...
לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew