"אני מרגישה יותר נשית עם זָקָן"

הרנם קור היא צעירה בריטית בת 23 שסובלת מתסמונת השחלות הפוליציסטיות, הפרעה אנדוקרינית שאחד מתסמיניה הוא שיעור יתר הנובע מעודף בהורמוני מין זכריים.

מאז גיל 11 מתמודדת קור עם צמיחה מהירה מאוד של שיער שגדל על החזה שלה, ידיה ופניה, והיא הקדישה את שנות הנעורים שלה לניסיונות נואשים למרוט את השיער עם שעווה ולהסתיר את חלקי גופה השעירים תחת בגדים ארוכים. בבית הספר ספגה קור הקנטות, וברחוב עוברי אורח לטשו בה עיניים.

באותן שנים מרטה את שיער פניה וגופה פעמיים בשבוע באמצעות שעווה ואף השתמשה בסכין גילוח. אולם המריטה והגילוח רק החמירו את מצבה, לאחר ששיער גופה האיץ את צמיחתו ואף הפך לעבה יותר. בשלב מסוים הסתגרה קור בביתה וסירבה לצאת, ובאחד מרגעי השפל אף שקלה לשים קץ לחייה.

בגיל 16 היא אימצה את האמונה הסיקית, שאחד ממצוותיה היא לשמור על הגוף במצבו הטבעי, ובכלל זה צמיחת שיער. מתוך אמונה זו הצליחה קור לגייס את הכוחות להדוף את המקניטים ולגלות מחדש את יופייה.

"זאת מי שאני. זה היופי הפנימי שלי, והיופי החיצוני שלי. זו השלמות שלי. אני שונה ולמדתי לקבל זאת לחלוטין", אמרה קור. "לעולם לא אחזור להתגלח, כי כך ברא אותי אלוהים. אני גם מרגישה נשית וסקסית יותר, ואני חושבת שגם רואים את זה עלי. הדבר החשוב לי ביותר כרגע הוא שאני אוהבת אותי כפי שאני, עם הזקן. אני מקווה שהסיפור האישי שלי יהווה השראה לנשים הנמצאות במצב דומה", הוסיפה.

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew