"אני מרגישה יותר נשית עם זָקָן"

הרנם קור היא צעירה בריטית בת 23 שסובלת מתסמונת השחלות הפוליציסטיות, הפרעה אנדוקרינית שאחד מתסמיניה הוא שיעור יתר הנובע מעודף בהורמוני מין זכריים.

מאז גיל 11 מתמודדת קור עם צמיחה מהירה מאוד של שיער שגדל על החזה שלה, ידיה ופניה, והיא הקדישה את שנות הנעורים שלה לניסיונות נואשים למרוט את השיער עם שעווה ולהסתיר את חלקי גופה השעירים תחת בגדים ארוכים. בבית הספר ספגה קור הקנטות, וברחוב עוברי אורח לטשו בה עיניים.

באותן שנים מרטה את שיער פניה וגופה פעמיים בשבוע באמצעות שעווה ואף השתמשה בסכין גילוח. אולם המריטה והגילוח רק החמירו את מצבה, לאחר ששיער גופה האיץ את צמיחתו ואף הפך לעבה יותר. בשלב מסוים הסתגרה קור בביתה וסירבה לצאת, ובאחד מרגעי השפל אף שקלה לשים קץ לחייה.

בגיל 16 היא אימצה את האמונה הסיקית, שאחד ממצוותיה היא לשמור על הגוף במצבו הטבעי, ובכלל זה צמיחת שיער. מתוך אמונה זו הצליחה קור לגייס את הכוחות להדוף את המקניטים ולגלות מחדש את יופייה.

"זאת מי שאני. זה היופי הפנימי שלי, והיופי החיצוני שלי. זו השלמות שלי. אני שונה ולמדתי לקבל זאת לחלוטין", אמרה קור. "לעולם לא אחזור להתגלח, כי כך ברא אותי אלוהים. אני גם מרגישה נשית וסקסית יותר, ואני חושבת שגם רואים את זה עלי. הדבר החשוב לי ביותר כרגע הוא שאני אוהבת אותי כפי שאני, עם הזקן. אני מקווה שהסיפור האישי שלי יהווה השראה לנשים הנמצאות במצב דומה", הוסיפה.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

להגיב

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.