עקיצה יצירתית: 25 כספומטים ב-4 שעות

כנופיה יצירתית מאזור אשקלון הצליחה לזייף עשרות כרטיסי אשראי, ובתוך ארבע שעות למשוך מאות אלפי שקלים מעשרות כספומטים ברחבי הארץ, דיווח אתר ynet.

השיטה שבה פעלו חברי הכנופיה, כולם גברים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם, היתה מתוחכמת. הם איתרו כספומט במתחם קניות והתקינו מצלמה זעירה במתקן התאורה שמעליו, באופן שתיעד את לוח המקשים. בחריץ להכנסת כרטיס האשראי הם התקינו מכשיר "שפתיים" שמעתיק את נתוני הפס המגנטי. כך, בכל פעם שלקוח משך כסף מזומן מהכספומט, הכרטיס שלו עבר שכפול והמצלמה תיעדה אותו מקיש את הקוד הסודי. לאחר שצברו די נתוני כרטיסים, ניתקו חברי הכנופיה את ה"שפתיים" והמצלמה הזעירה מהכספומט, מבלי שאיש שם לב.

בעזרת המידע שאספו הם זייפו יותר מ-60 כרטיסים והתאימו לכל אחד מהם את הקוד הסודי. לאחר מכן יצאו אנשי הכנופיה לערב שמטרתו לקטוף את הפירות: תוך שעות ספורות הם עברו בין יותר מ-25 כספומטים באשקלון, אשדוד, רחובות והרצליה, ובכל פעם משכו בין 1,500 ל-2,500 שקל. הם גם הקפידו להסתיר את פניהם בזמן ביצוע המשיכות, ואף החליפו בגדים בין כספומט לכספומט כדי לטשטש ראיות.

למרבה הצער, הבנקים מיד זיהו משיכות חריגות ומיהרו לדווח למשטרה, אשר פתחה בסיועם במרדף אחרי ציר התנועה של החשודים, עד שהדביקו אותם בכספומט בהרצליה. הם נעצרו, והוגש נגדם כתב אישום.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew