"ללכת מכות – הדרך הטובה ביותר לשרוף קלוריות"

רוצה להשיל משקל עודף? למצוא דרך יעילה לשרוף קלוריות? מומחים בתחום הרפואה טוענים כי ללכת מכות זו הפעילות הגופנית הטובה ביותר מכיוון שהיא משלבת אגרופים ובעיטות שמפעילים את השרירים יחד עם פיתוח סיבולת לב-ריאה הודות למרדפים אחרי היריב או הימלטות מפניו.

"ללכת מכות זה כמו איגרוף רק שעושים את זה ברחוב בלי שופט או חוקים", אמר ד"ר מיכה קלשר, מנהל המרכז לרפואת ספורט בבית החולים האוניברסיטאי. "הדבר הטוב ביותר בללכת מכות הוא שזה חינם, ושאפשר ליזום מריבה בכל רגע, כמו למשל בזמן הפסקת הצהריים בעבודה. כל מה שצריך זה לגשת למישהו ולתת לו כאפה ממש חזקה, וקרוב לוודאי שהוא יריב איתך".

"הייתי ממליץ להתחיל עם מישהו שנראה חלש גופנית. פינת העישון מחוץ לבניין משרדים כלשהו עשויה להיות נקודת התחלה טובה לאיתור יריב ברמה בסיסית", הוסיף ד"ר קלשר. "שמונה דקות של חילופי מהלומות מאומצים שורפות את אותה כמות הקלוריות כמו שעה בחדר כושר".

משרד הספורט הודיע לאחרונה כי יקציב שני מיליון שקלים למימון קמפיין "ישראל הולכת מכות" לעידוד פעילות גופנית. "זה הזמן לקום מהספה, לצאת החוצה ולכסח למישהו את הצורה", אמר דובר המשרד.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew