נשות גבעת עמל הפתיעו את בתו של יצחק תשובה

קבוצת נשים משכונת גבעת עמל, העומדת בפני פינוי מביש לטובת הקמת פרויקט מגדלי יוקרה של יצחק תשובה, הגיעה לכנס אדריכלות בו השתתפה האדריכלית גל נאור, בתו של תשובה ויזמית ואדריכלית פרויקט "פארק בבלי". זה מה שאמרו נשות גבעת עמל לנאור כשעלתה להרצות על הבמה.

"אנחנו נשות שכונת גבעת עמל בתל אביב נלחמות על הבית. האדריכלית גל נאור, שמקבלת כאן את הבמה, מנסה לזרוק את המשפחות שלנו לרחוב, בשביל הפרויקט שלה – 'פארק בבלי'. גל נאור, אמרת לגלובס על הפרויקט: "חשוב לי לייצר תשתית לחיי קהילה" – איזו קהילה תצמח כשהתשתית היא הרס קהילה אחרת? גל, אנחנו כאן כדי לומר לך שכאמהות אנחנו נלחם כלביאות על הבית שלנו, כפי שכל אחת כאן היתה עושה. אנו קוראות לך לעזוב לרגע את שולחן השרטוט, להסתכל על המציאות בעיניים ולא דרך תצלומי אוויר. בואי לאתר, בואי לשכונה שלנו. אנחנו פותחים לך את הדלת לבית שלנו. תוכלי לשמוע צחוק של ילדים ואנחה של זקנים – אנשים אמיתיים שגרים בגבעת עמל. בתוכניה של הכנס הזה כתוב על החוזקה המקצועית הנשית לכבד ולהכיל את המרחב הקיים ולקבל בברכה מורכבות של עבר-הווה-עתיד. אנו קוראים לך להתחבר ולממש את הגישה הזאת בגבעת עמל".

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. יאיר ישראל חרעוץ
    מרץ 25, 2014

    זה לא במקרה קפטן תשובה מסדרת הכדורגל המצויירת היפנית? מה יש לו לעשות בישראל בכלל?

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew