זאת כבר מסורת: מתקפת ההאקרים השנתית נפתחה בהפלת אתר מרצ

קולקטיב ההאקרים האנרכיסטי אנונימוס המשיך במסורת של הפלת אתר מפלגת מרצ כאות הפתיחה של מתקפת הסייבר השנתית שלו נגד הציונות. כמו בשנה הקודמת, גם ב-2015 אחד הקורבנות הראשונים של מתקפת ההאקרים המסורתית, הנפתחת סביב השביעי באפריל מדי שנה, היה האתר של מפלגת השמאל הציונית מרצ.

"אנחנו הקול של העם הפלסטיני ומטרתנו העיקרית היא הציונים וישראל Israhell", נאמר בהודעה מטעם הפורצים שפועלים תחת השם AnonGhost. "אנחנו תומכים בכל קבוצות ההאקרים ואנחנו תומכים בכל תנועות השחרור ברחבי העולם. אנחנו נגיע לפלסטין בקרוב. תזכרו זאת".

גם בשנת 2014 הופל אתר מרצ מיד עם פתיחת מתקפת ההאקרים של אנונימוס, ולא ניתן היה לגלוש אליו למשך מספר שעות. 

המתקפה השנתית של אנונימוס נגד הציונות, OpIsrael#, מתקיימת זה מספר שנים ומתמקדת באתרי אינטרנט ושרתים ישראלים, ובמיוחד באתרי ממשל. מתקפת ההאקרים, הנפתחת לקראת השביעי באפריל, מניבה בדרך כלל תוצאות דלות, ולמעט קומץ אתרים שמשובשת אליהם הגלישה, מרבית הפריצות הן לאתרים זניחים. 

הודעה על הפלת אתר מרצ ב-2014

 כך למשל, ההישג הבולט היחיד של המתקפה ב-2015 היה פרסום רשימה משנת 2012 של קרוב ל-2,000 סטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, שכללה בין השאר מספרי טלפון ותעודות זהות, כתובות דואר אלקטרוני וססמאות של הסטודנטים.

כרזת OpIsrael# בשנת 2014

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew