בעקבות קרים: רצועת עזה תבקש להסתפח לפדרציה הרוסית

בעלי אזרחות רוסית המתגוררים ברצועת עזה שוקלים לבקש מראש ממשלת חמאס, איסמעיל הנייה, לקיים משאל עם על הצטרפות הרצועה לפדרציה הרוסית,  דיווח האתר בשפה הרוסית של פלסטין אינפו.

לפי ההערכות, בעזה מתגוררים עשרות אלפים מאזרחי רוסיה, מרביתם נשים שנישאו לגברים פלסטינים שלמדו באוניברסיטאות ברוסיה. "מוסקבה הכריזה כי תגן על אזרחיה בכל מקום בו הם נמצאים. ובינתיים ישראל מאיימת על חיי ילדים ונשים להם אזרחות רוסית ברצועת עזה", אמרה אזרחית רוסיה המתגוררת ברצועה.

לדבריה, במהלך מבצע עופרת יצוקה נהרגו מספר נשים בעלות אזרחות רוסית, והיא הלינה כי לאחרונה הצטרפה גם מצרים למצור המוטל על הרצועה. "אם עזה תהפוך לחלק מרוסיה, יגיעו לרצועה ציוד מתקדם ונשק שיגרמו לאויב הציוני ולכנופיה שהשתלטה על מצרים להתייחס לעזתים בצורה אחרת", הוסיפה.

בתגובה לשאלה האם העובדה כי לרוסיה ולרצועת עזה אין גבול משותף עלולה לפגוע בסיכויים להצלחת היוזמה להסתפח לרוסיה, ענתה: "האם גיברלטר או איי פוקלנד נמצאים ליד בריטניה? זה ממש לא משנה".

מלבד הדיווח של אתר פלסטין אינפו, אין אישוש ממקורות נוספים לדיווח, וגם מספר בעלי הדרכון הרוסי בעזה נראה מנופח. בדצמבר 2012 דווח בתקשורת הרוסית כי מספר בעלי הדרכון הרוסי ברצועת עזה הוא כ-400 בלבד.

 

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew