הגולשים באינטרנט יצביעו אם זוג בארה"ב יביא לעולם תינוק או יבצע הפלה

פיט ואלישה ארנולד, זוג נשוי מארצות הברית, אמורים ללדת תינוק באביב. כלומר, בתנאי שהגולשים באינטרנט לא יצביעו בעד ביצוע הפלה. הבלוג האמריקאי Gawker דיווח כי הזוג ארנולד, הנשואים זה עשור ומתגוררים במדינת מינסוטה, הקימו אתר אינטרנט שבו הם מבקשים מהגולשים להצביע על ההחלטה אם עליהם ללדת את התינוק או לבצע הפלה. הקלפיות ייסגרו ב-7 בדצמבר – יומיים לפני המועד האחרון המותר לביצוע הפלה על פי חוקי מינסוטה.

עד כה, כבר הצביעו באתר למעלה מ-200 אלף בני אדם, 65% מהם מצדדים בכך שהזוג יביא את הילד לעולם, ואילו 35% תומכים בהפלה. פרסום הסיפור הביא למהפך בעמדת המצביעים, מאחר שרק לפני שלושה ימים – בטרם דיווח Gawker על כך – תמכו 54% מהגולשים בביצוע הפלה, ואילו 46% התנגדו לכך.

אתר Gawker ציין כי לא ברור מה עומד מאחורי האתר של הזוג ארנולד, בו הם מעדכנים את הגולשים לגבי כל פרטי התקדמות ההיריון. אפשרות אחת היא כי הזוג הקימו את האתר רק בכדי להתפרסם ולזכות במנת התהילה שלהם בתקשורת. אפשרות שנייה היא כי מדובר בתעלול פרסומי שתכליתו לקדם את העמדה המתנגדת לביצוע הפלות. אפשרות נוספת היא שהם רציניים בכוונתם, ובאמת עתידים לקבל החלטה על פי תוצאות הסקר באינטרנט.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew