לראשונה בישראל: כספומט ביטקוין

החל מהיום ניתן להמיר בקלות שקלים לביטקוין – המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר בעולם – בכספומט הביטקוין ראשון בישראל, שהותקן אתמול בשגרירות ביטקוין בתל אביב (רחוב אחוזת בית 1, ליד מגדל שלום).

כל מה שדרוש הוא ארנק ביטקוין בטלפון ושטרות מזומן (הכספומט אינו מקבל מטבעות). תהליך הקנייה כולל שלושה שלבים ואורך פחות מדקה אחת: סורקים ברקוד, מכניסים שקלים, ומאשרים עסקה. הוראות מדויקות כאן.

עם זאת, חשוב לציין שכספומט הוא לא רק הראשון בישראל שמאפשר להמיר שקלים בביטקוין, אלא גם הכספומט הראשון שבמקום להוציא כסף – רק לוקח אותו. כלומר, הכספומט אך ורק קונה שקלים ומוכר ביטקוין – אי אפשר למכור ביטקוין תמורת שקלים בעזרתו. כך או כך, כבר יש תורים בכספומט.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

פרטי כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

תגובה אחת

  1. תיקון
    מרץ 26, 2014

    לא מדובר במטבע הווירטואלי הפופלרי ביותר בעולם (כפי הנראה הדולר מקבל את התואר הזה), אלא במטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר בעולם

    להגיב

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew
he_ILHebrew