מעבר חצייה להליכות מטופשות

צמד תמרורי מעבר חצייה בכפר קטן בנורבגיה "שופצו" בהשראת מערכון "המשרד להליכות מטופשות" של מונטי פייתון, כדי לעודד את התושבים לחצות את מעבר החצייה בהליכות מטופשות.

חברי קבוצת האמנים קריאטיביטקט הוסיפו לתמרורים בכפר אוריה שבדרום נורבגיה, ציור של דמותו של ג'ון קליז מדגים הליכה מטופשת. "זה רק בשביל הכיף. אין שום רעיון עמוק מאחורי זה", אמר חבר קבוצת האמנים. "אנשים חיים את שגרת היום יום וכשהם יראו את השלט הזה, זה אולי יעלה חיוך על פניהם. זה הכל".

תושבי הכפר אכן קיבלו את התמרורים המצחיקים בהתלהבות גדולה, ומקפידים לחצות את מעבר החצייה בשלל הליכות מצחיקות. עם זאת, מינהל הכבישים הציבורי של נורבגיה אינו משועשע מהיוזמה הפיראטית, והזהיר כי התמרורים המשופצים עלולים לגרום לבלבול נהגים. "הם לא ממש שמחים מהעניין", אמר חבר קבוצת קריאטיביטקט על תגובת מינהל הכבישים הציבורי. "כנראה שאין להם חוש הומור".

ראש מועצת הכפר אף היא שותפה להתלהבות התושבים מהתמרורים המשעשעים. "ברור שאדם צריך לציית לרשויות, אבל יש מקום להתיר סוג כזה של שעשוע", אמרה.

סרטון נוסף עם מבחר הליכות מצחיקות של תושבים (וגם כמה שוטרים) ניתן לראות כאן.

והנה מערכון "המשרד להליכות מטופשות" של מונטי פייתון.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew