ג'ון קרי עוכב בנמל התעופה בן גוריון כי שכח להביא דרכון בלי חותמות של ארצות ערב

שר החוץ של ארה"ב, ג'ון קרי, שחזר למזרח התיכון בניסיון להפיח חיים בשיחות השלום בין ישראל לפלסטינים, שוב עוכב למשך שעות בנמל התעופה בן גוריון לאחר ששכח להביא עמו "דרכון נקי", שאינו כולל חותמות המעידות כי ביקר במדינות ערב.

לדברי עדי ראייה, עם הגיעו, עוכב קרי בבידוק ו"תושאל בתקיפות" לגבי המספר הרב של חותמות של מצרים, ירדן, ערב הסעודית וקטאר שבדרכונו. בהמשך הוא התבקש להמתין לאחראי המשמרת לתשאול נוסף.

"זו הפעם הרביעית שזה קורה לו", אמר מקור המקורב למצב. "בהתחשב במספר הפעמים שהוא ביקר באזור, אפשר היה לצפות שהוא כבר יבין איך הדברים מתנהלים. אבל עכשיו, כשהוא ינסה לבקר במדינות אחרות במזרח התיכון, החותמת הישראלית בדרכון תגרום לו להרבה בעיות".

נכון לכתיבת שורות אלו, קרי מנסה לשכנע את אנשי משטרת ההגירה כי הוא למעשה משתתף במסע של קבוצת צליינים נוצרים שמבקרים בארץ הקודש.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew