הפגינו עם שלטי מחאה בלתי נראים – ונעצרו

שישה מפגינים רוסיים שהחזיקו שלטים "בלתי נראים" סמוך לקרמלין במוסקבה, במחאה על מעצר של חבריהם שהפגינו במקום מוקדם יותר עם שלטים אמיתיים, נעצרו אף הם על ידי המשטרה.

המפגינים, שנעצרו בשישי באפריל 2014, הניפו את ידיהם כאילו הם מחזיקים שלטים דמיוניים. "על השלטים הבלתי נראים שאנחנו מחזיקים כתוב: שחררו את אסירי השישי במאי", אמרה בקול רם אחת מהמפגינות. "בגלל שמוקדם יותר נעצר פה אדם שהניף שלט מחאה שאותו אפשר היה לקרוא, אנחנו עכשיו מחזיקים שלטים בלתי נראים". שוטרי מוסקבה לא התרשמו, ועצרו אותה יחד עם המפגינים האחרים. "אתם מפרים את החוק!", צעקה המפגינה בזמן שנגררה מהמקום על ידי השוטרים.

המפגינים מחו על מעצרים חוזרים ונשנים שמבצעת המשטרה במשמרות מחאה שמתקיימות בשישי לכל חודש מאז השישי במאי 2012, אז נעצרו 650 בני אדם בהפגנה בכיכר בולוטניה במוסקבה, שנערכה בעת השבעתו של ולדימיר פוטין לכהונה שלישית כנשיא רוסיה, על רקע טענות בדבר זיופים נרחבים בבחירות.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew