מחדשים את ארגז התחמושת של ג'יהאדיסט המידע

הם אולי יכולים למחוק את המסרים שלנו מקירות הערים, אך המרחב הציבורי האלקטרומגנטי עדיין נותר פתוח. אחרי המסיכה והמצלמה, אנו מבקשים להוסיף את הראוטר לארגז התחמושת של המתנגד הדיגיטלי וג'יהאדיסט המידע. הראוטר הוא רדיוס של חופש ביטוי מוחלט! האנטנה היא המסר!

האם האינטרנט, כמו אלוהים, אינו יחיד-שהוא-רבים? צורת יחיד שכוללת ריבוי אינסופי? מדוע רק אינטרנט אחד? מדוע לא אינטרנט(ים)? היו אתם האינטרנט! צרו ענן משלכם, והורידו טיפות פרופגנדה מהשמיים האלקטרומגנטיים!

פרויקט Occupy WiFi מבית המפלגה הפיראטית הישראלית הוא קריאה לפעולה: הפכו את עצמכם לספקי רשת ניידת, ולמפיצי פרופגנדה. כך לא צריך רשיון על מנת להפגין וירטואלית בתוך מוסדות ציבוריים, בבתי קפה או בבנקים, ותשומת הלב של הקהל נתונה.

הצעות לפעולה: הפיצו מסרים נגד הבנקים לטובת האנשים שממתינים בתור. יידעו אנשים במשרד הפנים אודות הסכנה שבמאגר הביומטרי. תנו ליושבי בית הקפה השכונתי גישה חופשית לתכנים המוגנים בחומת התשלום של "הארץ".

הוראות ההפעלה של Occupy WiFi נמצאות כאן, ויש גם חוויות מפעולת ההשקה של הפרויקט בסניף משרד הפנים בתל אביב.

אוהבים את הכל שקרים

עזרו לנו להמשיך לשקר

אנחנו נהנים ליצור ולכתוב את "הכל שקרים". אבל זה דורש עשרות שעות עבודה והוצאות של מאות שקלים מדי חודש. היכולת להציע חוויית גלישה ללא פרסומות – שחשובה לנו, ואנחנו מקווים שגם לך – מתאפשרת בזכות התמיכה הנדיבה של קוראים כמוך. כל סכום יתקבל בברכה. כי תרומה שבאה מהלב היא מסוג המחוות שגורמות לנו להרגיש תחושת הערכה חמימה ונעימה.  

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

מידע כרטיס אשראי
זהו תשלום SSL מוצפן ומאובטח.

סה"כ תרומה: 25.00₪ חודשית

{amount} + {fee_amount} לכיסוי העמלות

בנוסף אפשר לתרום במטבעות הדיגיטליים לכתובות הבאות: 

ביטקוין: 3Dc9kNFmvpnuADrwHDmHsYGY1hATY2Yyey

אתריום: 0x737FA1c1e2EecB6CE66a9C460277b090a60B9e52 

לחץ/י על לשונית בכדי לבחור פלטפורמה להשארת תגובה

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew