פסח מנקודת המבט של הימין הפרעוני

בני ישראל הם מסתננים בלתי חוקיים, ולא פליטים או גרים. הם באו כמהגרי עבודה מטעמים כלכליים. מצרים מוקפת במדינות עניות ואינה יכולה לקלוט את כל אסיה. המצרים קיבלו את בני ישראל, אבל בשלב כלשהו זה הפך לתופעה. בני ישראל יצרו בעיה דמוגרפית במצרים. הריבוי הטבעי הבלתי סביר שלהם, המנצל את תנאי מצרים, היה בלתי הגיוני. הם אינם מכירים באופי של מצרים ומתעקשים לעשות בה כבשלהם. עם כל הכבוד, הם יוצרים סיכון ביטחוני. במלחמה הבאה נגד ארצנו המוקפת אויבים, בני ישראל יצטרפו לקמים עלינו לכלותנו ויגרשו את עמנו ממנה. איננו מדברים בעלמא: המסתננים האלו אינם נאמנים: אפילו המנהיג שלהם שגודל כנסיך בבית מלכנו, נלחם בנו בדרכיו הטרוריסטיות. אנחנו צפינו את הסכנה המתממשת היום, כאשר מהגרי העבודה הבלתי חוקיים גורמים להרג בנינו הבכורים.

בגלל מצב החירום, מצרים נאלצת להגביל את הילודה של מהגרי העבודה. כמובן, מהגרי העבודה היו יכולים לעזוב. אבל, הם בחרו להישאר במצרים.  בה הם לא יוכלו ללדת. כדי ששלטון החוק יישמר, המצרים נאלצים בצער לצוות על דילול הוולדות הזכרים, לבל חוטא ייצא נשכר. לו תקנת שעת החירום הזו היתה נקבעת מלכתחילה, לא היינו מתמודדים היום עם הבעיה הגדולה. אמנם גם הילודה של נקבה תהא לא חוקית, אבל כדי לאזן בין כבוד האדם לבין צרכי הביטחון המצרים לא תוטל שום סנקציה על הנקבות. כך בעצת היועץ המשפטי למלוכה. כך כביטוי לפמיניזם של מצרים. אם בני ישראל לא יילדו, אף תינוק לא יורד. בניגוד אליהם, שהורגים את בנינו הבכורים שכבר נולדו, אנו רק אוסרים עליהם להוליד ילדים חדשים. זה ההבדל הגדול בין טרור למדיניות דמוגרפית.

לאחר שנים של הגירת עבודה וניצול מצרים תוך השתמטות ממס, מגיע למצרים לקבל בחזרה את שהשקיעה. בני ישראל גם משתמטים משירות צבאי. ולכן, זה הגיוני מאוד שהם יעשו שירות לאומי בבניית פירמידות. כשם שחייל אינו יכול לפרוש באמצע השירות, כך גם בני ישראל שעושים בשירות לאומי.

המצרים מאוד מכבדים את בני ישראל, אלא שהם בחרו ברוצח לעמוד בראשם. גם לפי ההיסטוריה היהודית הרשמית, משה הרג איש מצרי. מצרים היתה שמחה לנהל משא ומתן עם בני ישראל, אלא שהיא אינה מנהלת משא ומתן עם טרוריסטים. כך לבטח מאז החל המנהיג הטרוריסטי שלהם לאיים על מצרים במכות, לרבות מכה נגד ילדים בכורים שלא חטאו ולא פשעו. מצרים לא תיכנע לאיומים.

בניגוד לטענות, מצרים אינה גזענית. בעבר אפילו היה בה מלך ישראלי. אחד מבני המהגרים נהיה בה נסיך. הראו לנו עוד אימפריה אחת בעולם לאורך כל ההיסטוריה, שבה משבט קטן של מהגרים יוצאים מלך, ולאחר מכן נסיך (ועוד לא בנו). מצרים היא המדינה המוסרית ביותר באזור, אלא שהיא נאלצת להתמודד עם בעיות דמוגרפיות וביטחוניות.

תגובה אחת

 1. יעקב
  אפר 19, 2014

  הבורות של בתורה שבכתב היא פשוט לא תיאמן ,
  ראשית פרעה הזמין את יעקב ובניו למצריים ומצריים כולה זכתה להינצל מהרעב בזכות חוכמת יוסף
  שנית בני ישראל לא גנבו / שדדו / רצחו / אנסו את המיצריים אלא להיפך
  שלישית עם ישראל ביקש לעלות מן הארץ בניגוד למסתננים שמבקשים להישאר למרות המענק והטיסה לשוודיה המובטחת להם
  רביעית אכן ראוי הבלוג שלך לשמו שכן הכל בו מלא בשקרים

  ולסיכום : רשע שכמותך ראוי שלא לצאת ממצריים.

  להגיב

להגיב

*

אתר זה משתמש ב- Akismet להפחתת דואר זבל.

he_ILHebrew